САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Видалення утворень радіохвилями

Видалення утворень радіохвилями

Методи видалення папілом, родимок та інших новоутворень сьогодні досить багато, що дозволяє вибрати оптимальний варіант у кожному конкретному випадку. Видалення папілом радіоножем – це сучасний, ефективний, безпечний метод. На радіохвильове видалення папілом ціна є достатньо доступною, а результат з'являється відразу і побічні ефекти відсутні. Видалення папілом радіохвильовим методом підходить для новоутворень будь-якого розміру.

У хірургічному відділенні «Арніка» проводиться видалення папілом радіохвилями на високотехнологічному сучасному обладнанні. Досвід роботи наших лікарів дозволяє досягти найкращих результатів за будь-яких проблем. Щоб записатися до нас на прийом – зателефонуйте за номером, вказаним у контактах, або зверніться до нас через форму зворотнього зв'язку.

Переваги методу

Радіохвильове видалення родимок та інших утворень має ряд переваг:

Видалення родимок радіохвильовим методом проводиться амбулаторно. Новоутворення видаляються за допомогою радіохвильового ножа, що випромінює високочастотні теплові хвилі. Вони прямують на уражені тканини та видаляють їх. Перегріву, опіку чи травмування навколишніх здорових тканин не відбувається. Корочка, що залишилася на місці пухлини, швидко проходить. У середньому загоєння відбувається в 2 рази швидше, ніж при використанні лазера або скальпеля. Можливості методу:

Також радіохвилями можна видаляти гранульоми, дермафіброми та безліч інших видів новоутворень. Залежно від обсягу утворення формується вартість процедури. На видалення папілом радіохвильовим методом ціна може бути такою самою, як на видалення родимки або бородавки, якщо їх розмір буде однаковим.

Спеціальна підготовка до процедури не потрібна, але жінкам краще не проводити її під час менструацій. Для отримання результату достатньо однієї процедури.

Протипоказання до операції

Видалення родимок радіохвилями не проводиться при онкології, загостренні хронічних захворювань, запаленнях, захворюваннях шкіри, цукровому діабеті та психічних розладах. Під час обстеження та попередньої консультації з лікарем можуть бути виявлені й інші протипоказання.

Також радіохвильовий метод видалення родимок не підходить жінкам у період вагітності та лактації, а також пацієнтам молодше 16 років.

Проведення операції

Видалення родимок радіоножем складається з таких етапів:

  1. Знеболення ділянки, яка оброблятиметься.
  2. За допомогою робочого електрода здійснюється видалення родимки радіоножем.
  3. Процедура не займає довше 10 хвилин, але це залежить від кількості та розміру новоутворень.

Після процедури відразу з'являється ефект. На місці утворення з'являється скоринка, яка протягом тижня зникає.

Про видалення родимок радіохвильовим методом відгуки лише позитивні, тому що цей метод дійсно ефективний, швидкий та доступний. Якщо вас цікавить видалення атероми радіохвильовим методом або хочете позбутися іншого новоутворення – запрошуємо вас на індивідуальну консультацію до хірургічного відділення «Арніка». Про видалення папілом радіохвильовим методом відгуки від наших пацієнтів надходили лише добрі, тому ми можемо гарантувати високу ефективність процедури та якість медичного обслуговування. Чекаємо на ваш дзвінок або онлайн-заявки!


Перелік послуг, що надаються