САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Пластика вух (отопластика)

Пластика вух (отопластика)

Отопластика – це пластика вух, яка проводиться за наявності вроджених чи набутих дефектів вушних раковин. Корекція вух – досить простий метод вирішення будь-яких проблем із цим органом. Справа в тому, що корекція вух без операції неможлива, тому при необхідності позбавитися дефекту необхідно вдаватися до пластики. Сучасні методи отопластики дозволяють зробити це з мінімальною травматичністю та періодом відновлення.

Якщо ви хочете зробити пластику вух – звертайтеся до хірургічного відділення «Арніка». На таку процедуру як отопластика ціна в Кременчуці залежить від її складності та визначається на індивідуальній консультації. Корекція вушних раковин можлива навіть для дітей віком від 6 років.

Види отопластики

Отопластика у Кременчуці буває двох видів:

Естетична – це зміна форми, розташування, розміру вух. Застосовується при таких проблемах як лопавухість, великі мочки і т.д. Реконструктивна проводиться з метою відновлення вушної раковини. У процесі лікар відновлює вушний хрящ. Така операція показана після травм, опіків, якщо вушна раковина частково відсутня або дефекти розвитку.

Основні показання та протипоказання

Пластична операція на вуха може проводитися як за власним бажанням клієнта без явних свідчень, так і за таких проблем:

При великих або занадто маленьких розмірах мочки проводиться корекція мочки вуха. Дітям молодше 6 років така операція не проводиться, тому що в цьому віці вуха ще формуються.

Загальні протипоказання:

Під час консультації лікар може виявити й інші протипоказання, внаслідок чого операція скасовується або відкладається на якийсь час.

Проведення операції та реабілітація

Корекція вушної раковини проводиться під місцевим наркозом у дорослих. Якщо пацієнт – дитина, то застосовується загальний наркоз полегшення процесу лікування. На таку операцію, як отопластика вух, ціна залежить від її складності. Якщо потрібна просто пластика мочки вуха, то процедура буде легшою і займе менше часу, ніж повноцінна пластика вуха. Тривалість операції – від 40 хвилин до 2 годин у найскладніших випадках. Від цього також залежатиме відопластика ціна в Україні.

Корекція вуха – це процедура, після якої немає необхідності перебувати у стаціонарі кілька днів. Зазвичай пацієнт того ж дня їде додому, якщо лікарі переконалися у стабільності його стану. На вухо накладається стерильна пов'язка, яка прискорює процес загоєння та захищає прооперовану область від нових ушкоджень. Кожен пацієнт отримує від лікаря-хірурга індивідуальні призначення, яким необхідно слідувати для максимально швидкого та правильного відновлення.

На таку операцію як пластика вух ціни різняться. Все залежатиме від складності та обсягу роботи, виду наркозу та індивідуальних факторів. Щоб дізнатися яка на отопластику ціна в Кременчуці буде саме у вашому випадку - запишіться до нас на індивідуальну консультацію з хірургом. Це обов'язковий перший крок, який дозволить лікарю оцінити масштаб проблеми та вибрати відповідний метод її лікування.

У хірургічному відділенні «Арніка» також проводиться лазерна отопластика у Кременчуці – такий метод менш травматичний і дозволяє максимально швидко відновитись. Пластика вух у Кременчуці у нашому центрі дасть вам можливість позбутися від дефектів, які провокують виникнення комплексів. Почніть вирішувати проблему зараз – запишіться до нас на прийом!


Перелік послуг, що надаються