САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Операції при грижах живота

Поява грижі пов'язана не лише з больовими відчуттями та зовнішнім дефектом, цей стан небезпечний утиском, що може спровокувати серйозні патологічні процеси. Тому обов'язкові операції при грижах – на сьогоднішній день це єдиний спосіб позбутися цієї проблеми.

Черевна стінка складається з кількох шарів тканини: м'язи, жир тощо. Вони утримують внутрішні органи, але якщо черевна стінка слабка, жирова тканина або частини внутрішніх органів можуть випинати з черевної порожнини. Через тиск у цій галузі виникають дискомфортні відчуття.

Сучасні операції грижі живота дозволяють вилікувати досить швидко та без ризику рецидиву. Головне – вчасно розпочати. Якщо вас турбує такий стан, записуйтесь на прийом до хірургічного відділення «Арніка» - кожного пацієнта ми обов'язково консультуємо, проводимо обстеження і лише потім приймаємо рішення про операцію. Вартість операції з видалення пахової грижі або іншого виду також обговорюється індивідуально, оскільки залежить від багатьох факторів.

Види гриж та їх лікування

Залежно від локалізації проблеми виділяють пахвинні, пупкові, а також білої лінії живота. Окремо варто згадати таке явище як грижа після операції на черевній порожнині. Більшість гриж мають зовнішню локалізацію, тобто випирають під шкіру. Найчастіше зустрічається – пахова грижа після операції.

Грижі з'являються через різке, нетипове для людини підвищення тиску в животі або при ослабленні м'язів передньої стінки очеревини. Це буває після вагітності через зайву вагу, а також при піднятті великих тяжкостей або хронічних запорах. Часто зустрічається пахова або пупкова грижа після операції, перенесених травм або через ослаблення м'язів, пов'язаних із віком людини.

Лікування пупкової, післяопераційної або пахвинної грижі без операції неможливе, вона не проходить самостійно. Існує дві основні методики проведення:

  1. Натяжна (з використанням тканин пацієнта).
  2. Ненатяжна (з використанням спеціальних сіток).

При невеликій проблемі підійде натяжна методика. В іншому випадку необхідна пластика грижових воріт сіткою - це ефективніший і універсальніший метод. Вартість операції пахової грижі або іншого виду буде формуватися, в тому числі, виходячи з обраної техніки проведення.

Особливості та ціна операції

Якщо вас турбує пахова грижа ціна операції залежатиме від методу її оперування та складності захворювання. Так само і з іншими видами – у пупкової грижі вартість операції в Україні формується виходячи з її розмірів, характеру, супутніх проблем зі здоров'ям людини.

Виходячи з того, який вид захворювання діагностовано: пахова, пряма лінія живота або пупкова грижа операції відрізнятимуться. Реабілітація після операції пахової грижі або іншого різновиду однакова: носіння спеціального бандажу, обмеження у фізичних навантаженнях, корекція способу життя та харчування та індивідуальні призначення лікаря.

Якщо вас турбує пупкова грижа ціна операції залежатиме від особливостей захворювання у конкретно вашому випадку, розміру грижових воріт, обраної методики лікування тощо. Щоб дізнатися точну інформацію, потрібна очна консультація з хірургом. Записатися в наше відділення на прийом у будь-який зручний час можна онлайн або зв'язавшись з нами по телефону.


Перелік послуг, що надаються