САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Зменшення грудей (редукційна мамопластика)

Зменшення грудей (редукційна мамопластика)

Мамопластика - це операція, яка проводиться з метою покращити зовнішній вигляд грудей. Тобто це насамперед естетична операція. Якщо пацієнтка не має ознак патології, то пластика грудей є виключно індивідуальним рішенням жінки.

Редукційна маммопластика – це зменшення розміру грудей. Жінки вдаються до неї з різних причин, які можуть бути як уродженими, так і набутими. У нашій клініці пластичної хірургії «Арніка» працюють кваліфіковані фахівці з досвідом у проведенні редукційної маммопластики. Ми готові допомогти Вам у вирішенні цієї делікатної проблеми!

Показання до проведення операції

Зменшити груди необхідно в таких випадках:

Це медичні показання. Часто буває, що на тлі таких змін грудей розвиваються психологічні проблеми: дискомфорт, формування комплексів та навіть депресивні стани. Операція зі зменшення грудей здатна їх вирішити.

Протипоказання

Як будь-яке хірургічне втручання, зменшення грудей має свої протипоказання. Мамопластика не проводиться, якщо пацієнтка:

Окрім цього, протипоказанням є вагітність та період лактації. Операція неможлива, якщо пацієнтка має новоутворення в грудях без завершеного лікування.

Етапи проведення пластичної операції грудей у ​​Полтавській області

Таке серйозне втручання, як пластика грудей, є великим стресом для організму, тому потребує професійного підходу та ретельної підготовки. Для мінімізації ризиків необхідно суворо дотримуватися плану дій, який розповість лікар.

Підготовчий етап

Готуватися до операції необхідно не лише морально. Якщо пацієнтка планує зменшення грудей після пологів, після закінчення грудного вигодовування повинно пройти не менше 4-6 місяців, щоб молочні залози остаточно відновилися. Кожна жінка має цей період індивідуальний.

Приблизно за 2 тижні до операції пацієнтка має залишити будь-які шкідливі звички. Якщо має місце прийом медикаментів на постійній основі, про це обов'язково потрібно повідомити лікаря. За 10 днів до пластики потрібно закінчити прийом препаратів, які розріджують кров.

Рекомендується стежити за раціоном харчування на найближчий до операції період. За день перед операцією проводиться комплексне обстеження організму. Жінка має пройти УЗД, зробити мамографію, здати всі необхідні аналізи та проконсультуватися з профільними фахівцями.

Операційний етап

Зменшення молочних залоз займає від 1 до 2,5 години, залежно від обсягу роботи. Також це впливає на ціну редукційної мамопластики. Проводиться операція під загальним наркозом. Наприкінці накладаються сучасні саморозсмоктуються шви. Після маммопластики у Кременчуці та Полтавській області пацієнтка проводить у стаціонарі кілька днів, зазвичай 1-3. За її станом слідкує пластичний хірург та медичний персонал. До виписки з клініки пацієнтки вже добре почуваються.

Реабілітація

Синяки та набряки – це нормальні побічні ефекти операції, які сходять протягом 2-х тижнів після її проведення. Протягом 4-6 тижнів обов'язково носити компресійну білизну. Воно допомагає швидше відновлюватись 2 місяці після операції не можна відвідувати басейни, сауни, займатися активним спортом. Приблизно за місяць можна оцінити результати.

Мамопластика: ціна в Україні та запис на консультацію

Якщо Ви хочете зменшити груди – операція є єдиною можливістю. Дієти, спорт та інші методи неефективні у цьому питанні. У сучасній клініці «Арніка» працюють досвідчені пластичні хірурги, які готові допомогти жінкам, які зважилися на цей серйозний крок, здобути впевненість у собі та здоровий зовнішній вигляд.

Ціна операції зі зменшення грудей у ​​Полтаві та області може бути точно відома після консультації. Наші лікарі визначать можливість проведення маммопластики з урахуванням особливостей кожного пацієнта в індивідуальному порядку.

Дізнатися ціну маммопластики у Кременчуці та Полтавській області, а також записатися на консультацію можна на нашому сайті.


Перелік послуг, що надаються