САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Корекція ареоли, сосків

Корекція ареоли, сосків

Бують різні види сосків, різних форм, розмірів і кольору - це абсолютно нормально. Ареола соска також у всіх різна. Однак бувають випадки, коли соски або ареоли набувають неприродної форми, зовсім відсутні або мають занадто великий розмір. Такі дефекти легко вирішуються за допомогою невеликих операцій – корекція сосків та ареоли.

Така пластика дозволяє відкоригувати розмір та форму цієї області. Вона проводиться самостійно або у комплексі з іншими операціями на грудях. У хірургічному відділенні «Арніка» можлива пластика сосків та ареоли у Кременчуці. Ми індивідуально підходимо до кожної проблеми та шукаємо найшвидші та малотравматичні способи виправлення.

Показання до операції

Окрім того, що деформація соска приносить безліч психологічних проблем пацієнту, іноді це суттєво заважає грудному вигодовуванню. Наприклад, за такої патології як груди без соска, лактація взагалі неможлива.

Дефекти можуть бути вродженими або з'являтися під впливом різних факторів. Наприклад, часто змінюється ареол соска при вагітності, після періоду грудного вигодовування, схуднення або набору ваги. Атерома ареоли соска також може спричинити деформації. Корекція соска може проводитися і у чоловіків із дефектами у цій галузі. Які проблеми дозволяє вирішити пластик:

Після операції ареолу молочної залози набуває потрібного розміру і форми, соски також стають потрібного розміру. Можливе комплексне відновлення цієї галузі. Здатність до грудного вигодовування зберігається.

Особливості пластики

Корекція ареол або сосків – це невеликі прості операції (якщо виконуються самостійно, а не в комплексі з іншими). Вони проводяться амбулаторно під місцевою анестезією. Завдяки використанню сучасних інструментів та методик, пацієнтки клініки «Арніка» не відчувають сильних больових відчуттів та інших побічних ефектів після операції.

Залежно від проблеми, яку потрібно вирішити, лікар спочатку робить розрізи, а потім січе зайві тканини або переміщає їх. Усі маніпуляції займають небагато часу – від 30 хвилин до 1 години. У післяопераційному періоді може спостерігатися невелике печіння, спочатку знижується чутливість сосків, яка відновлюється протягом 2 місяців. Якщо слідувати всім вказівкам лікаря, то набряки та гематоми також сходять досить швидко.

Як проходить післяопераційний період:

  1. Необхідно носити компресійну білизну.
  2. Забезпечити відсутність тиску на область грудей (не спати на животі, не носити тісну білизну).
  3. Уникати фізичних навантажень, особливо на руки та грудну клітку.

Результат, побічні ефекти та період відновлення індивідуальні та залежать від особливостей організму. Загалом корекція ореол молочних залоз добре переноситься.

Корекція сосків та ареоли в «Арніку» у Кременчуці

Якщо у вас була атерома на соску і він деформувався, зміни відбулися після вагітності, грудного вигодовування, коливань ваги, або ви не знаєте великі ореоли сосків як зменшити – звертайтеся до нашого хірургічного відділення «Арніка». Кременчуцькі хірурги з великим досвідом роботи зможуть усунути проблему методами, що максимально щадять. Щоб дізнатися ціну корекції та визначитися з методом проведення операції, необхідно записатися на індивідуальну консультацію. Зробити це можна онлайн на нашому сайті або зателефонувавши за телефоном, вказаним у контактах. Ми запишемо вас на будь-який зручний час!


Перелік послуг, що надаються