САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Лазерне видалення гемангіом

Лазерне видалення гемангіом

Гемангіома шкіри відноситься до доброякісних новоутворень. Ці пухлини формуються внаслідок розростання судин, тому мають специфічний колір: від блідо-рожевого до червоного чи синього. Часто зустрічаються гемангіоми у дітей та у дорослих. Гемангіоми у новонароджених можуть зникати самостійно. Видалення гемангіоми проводиться, якщо пухлина швидко зростає, заважає повсякденному життю або створює сильний дискомфорт.

Важливо розуміти, що судинні зірочки на обличчі та гемангіоми – це різні речі, і способи лікування при них також різні!

У хірургічному відділенні «Арніка» можливе лікування гемангіом та видалення судинних зірочок у Кременчуці. Фахівці нашої клініки працюють на сучасному обладнанні та забезпечують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми гарантуємо хороший результат і звільнення від проблеми в короткий термін.

Показання до процедури

Видалення гемангіоми проводиться тільки якщо новоутворення починає турбувати пацієнта:

При діагнозі гемангіома лікування може бути різноманітним. Використовуються хірургічні методи, коагуляція судин на обличчі тощо. Але найпрогресивнішою та малотравматичною методикою на сьогоднішній день є лазерна.

Переваги лазерного видалення

Гемангіоми шкіри добре піддаються лазерному лікуванню. Такий метод впливу визнано найефективнішим. Він має безліч переваг. Відсутні неприємні відчуття під час процедури. Здорові ділянки шкіри не травмуються, кровотечі відсутні. Забезпечується швидкий косметичний ефект. Не потрібна тривала реабілітація.

Цей спосіб підходить навіть для обробки «ніжних» ділянок шкіри, наприклад, так видаляється гемангіома на губі, гемангіома у дітей у різних місцях тіла, а також на слизових. Рубців і шрамів після процедури не залишається, за умови, що пухлина була не патологічно великою. Також слід зазначити, що після лазерного видалення судинна гемангіома знову не повертається.

Проведення процедури

Якщо на шкірі виявлено невелику гемангіому, операція із застосуванням лазера проводиться недовго, приблизно 10-15 хвилин. Все відбувається в кілька етапів:

  1. Уражена ділянка шкіри знеболюється. Для цього можуть використовуватися спеціальні спреї та мазі.
  2. Поверхня обробляється антисептиком.
  3. Пухлина обробляється лазером.
  4. Поверхня знову обробляється антисептичним розчином.
  5. Накладається спеціальна пов'язка або пластир для швидкого та безпечного відновлення шкіри.

Як це працює: лазерний промінь проникає на всю глибину гемангіоми та впливає на судини, «запаюючи» їх. Після цього вони перестають функціонувати, і кровоносні судини розсмоктуються. Здорові ділянки шкіри, що межують з обробленим, починають активно виробляти колаген і загоювати місце, де була гемангіома.

Відновлення після процедури не тягне за собою жодних обмежень. Спочатку в зоні обробки може виникати легкий дискомфорт: печіння, свербіж. Бажано носити пов'язку або пластир протягом 1-2 тижнів для швидкого загоєння та мінімізації впливу факторів навколишнього середовища.

У хірургічному відділенні «Арніка» ви можете зробити процедуру видалення судинних пухлин. У нас працюють досвідчені фахівці з високим рівнем кваліфікації у цій галузі. Перед тим, як проводити будь-які маніпуляції, проводиться діагностика новоутворень, лікар оцінює їхню структуру, розташування, розмір та інші особливості. Від цього буде залежати від видалення гемангіоми ціна.

Щоб записатися на прийом для видалення гемангіоми у дорослих або дітей, телефонуйте нам за номером у контактах або скористайтеся формою зворотного зв'язку.


Перелік послуг, що надаються