САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Видалення доброякісних утворень

Видалення доброякісних новоутворень шкіри – це досить популярна процедура. Незважаючи на те, що самі по собі такі утворення не є небезпечними для здоров'я, вони можуть під впливом різних факторів зростати, передавлюючи нерви та кровоносні судини оточуючих тканин, а також перероджуватися в злоякісні пухлини. Саме тому будь-які новоутворення на шкірі потребують регулярного спостереження та видалення, якщо це необхідно.

Видалення новоутворень у Кременчуці проводиться у нашому хірургічному відділенні «Арніка». Ми працюємо на сучасному обладнанні та застосовуємо лише перевірені методики, тому завжди отримуємо задовільні результати.

Показання для видалення утворень

Утворення бородавок, родимок тощо. може бути обумовлено генетичною схильністю, а також частим впливом на шкіру ультрафіолету, рентгенівського випромінювання, хімічних речовин. Існують різні види утворень на шкірі, з більшістю їх зустрічається кожна людина. Це родимки, папіломи, дерматофіброми, гемангіоми, атероми, ліпоми та багато іншого.

Не рекомендуємо займатися самодіагностикою та орієнтуватись на фото шкірних новоутворень в інтернеті. Поставити точний діагноз може лікар. Для цього проводиться особистий огляд, а проблемні ділянки уважно оглядаються за допомогою спеціального обладнання.

Видалення новоутворень шкіри обов'язково проводиться в таких випадках:

Окрім цього, іноді доброякісні шкірні утворення стають причиною комплексів, невпевненості у собі та депресії. Особливо якщо виникають шкірні утворення на особі, де їх неможливо сховати або замаскувати.

Видалення новоутворень у Кременчуці вирішує всі ці проблеми. У нашій клініці практикуються найбезпечніші методи відновлення різних ділянок шкіри. Хірургічне відділення «Арніка» проводить видалення новоутворень на обличчі, а також видаляє шкірні утворення на тілі з мінімальною травматичністю.

Види процедур

Видалення новоутворень шкіри у Кременчуці здійснюється з використанням кількох методів:

  1. Радіохвилями.
  2. Лазером.
  3. Хірургічно.

Радіохвилі – сучасний щадний спосіб порятунку від різних шкірних утворень. Він краще, ніж видалення новоутворень методом електрокоагуляції, не травмує навколишні тканини, не залишає опіків, рубців та шрамів. Така процедура не викликає кровотеч. Якщо потрібне видалення новоутворень на повіках або інших ніжних ділянках, метод радіохвильової відмінно підходить.

Також шкірні новоутворення можна прибирати лазером. Даний метод має свої переваги – він безконтактний, тому його зручно використовуватиме обробки важкодоступних ділянок. Лазер має точно спрямований вплив і дозволяє видалити тільки уражені тканини, не торкнувшись здорових.

Перевірений часом метод – це видалення шкірних новоутворень хірургічним шляхом. Оперативно лікуються великі пухлини, а також новоутворення під шкірою, наприклад, ліпоми та гігроми. Метод полягає у висіченні уражених тканин скальпелем і подальшому зашиванні рани.

Особливості процедури та ціна

Будь-яке видалення новоутворень на шкірі у Кременчуці проводиться лише після індивідуальної консультації з пацієнтом. Найчастіше операція проводиться під місцевою анестезією і не займає більше 10 хвилин. Лікування амбулаторне.

Шкіра відновлюється за 2-3 тижні. Якщо утворення було невелике, то рубців, шрамів та інших слідів не залишається. Після процедури лікар робить індивідуальні призначення та дає рекомендації щодо подальшого догляду за шкірою.

Видалення новоутворень шкіри у Кременчуці успішно проводиться у клініці «Арніка», де працюють досвідчені фахівці. Ми маємо все необхідне для ефективного лікування. Видалення новоутворень у Кременчуці може коштувати по-різному, залежно від їхнього типу, розміру та локалізації. Важливу роль відіграє і обраний метод: на лазерне видалення новоутворень ціна відрізнятиметься від традиційної операції, оскільки використовуються інші інструменти.

Для розрахунку індивідуальної вартості, а також консультації та огляду, запишіться до нас на прийом. Зробити це можна онлайн на нашому сайті, або зателефонувавши до адміністрації за вказаним у контактах номером.


Перелік послуг, що надаються