САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Обрізання крайньої плоті (циркумцизіо)

Обрізання крайньої плоті (циркумцизіо)

При проблемах, спровокованих звуженим крайнім тілом, проводять циркумцизію, або обрізання крайньої плоті у чоловіків. Це операція, під час якої висікається шкіра, що закриває голівку пеніса. Проводиться за наявності медичних показань, а також з релігійних причин як обрізання у мусульман. Також циркумцизіо є профілактичним заходом виникнення проблем із органом.

Показання до проведення операції

  1. Надмірне скупчення смегми.
  2. Фімоз.
  3. Ускладнення фімозу.
  4. Запалення крайньої плоті або головки члена.
  5. Розриви вуздечки статевого органу.

Смегма – це мастило статевого члена, яке при фімозі (звуження шкіри, навколишньої голівки пеніса) може накопичуватися в мішку крайньої плоті. Вона є середовищем для розвитку бактерій, які можуть викликати запалення, інфекційні захворювання сечостатевих органів. Відсутність крайньої плоті повністю позбавляє цих проблем.

Фімоз у дорослих може бути як уродженим, так і набутим (що трапляється частіше). Зробити обрізання крайньої плоті у разі – єдиний вихід, оскільки патологія може призводити до ускладнення – парафимозу, коли головка члена здавлюється. Це призводить до набряку пеніса та відмирання тканин. Тривалість та ціна операції при фімозі залежатиме від наявності ускладнень та їхнього ступеня.

Також звужена крайня плоть призводить до травм вуздечки та проблем зі статевим життям, що не тільки викликає дискомфорт, а й призводить до психологічних проблем.

Крім цих причин, обрізання у чоловіків проводиться за їх власним бажанням, для вирішення естетичних проблем, наприклад.

Особливості циркумцизіо

Перед операцією обов'язково потрібно пройти консультацію уролога та анестезіолога, а також здати низку аналізів, щоб виявити протипоказання. Процес обрізання у чоловіків – це хірургічне втручання, а отже через ряд причин воно не проводиться:

Проведення операції

Циркумцизія проводиться амбулаторно, застосовується як загальний наркоз, так і місцеве знеболювання. Це залежить від індивідуальних особливостей організму, виразності проблеми та бажання пацієнта.

Процедура займає від 30 до 60 хвилин і полягає в обрізанні та видаленні шкіри, яка покриває головку статевого члена. Далі крайня плоть зшивається таким чином, щоб її форма не перешкоджала нормальному функціонуванню органу. Найчастіше використовуються розчинні нитки.

В області розрізу на пеніс накладається пов'язка. Пацієнт перебуває у палаті клініки кілька годин після операції, і за нормальному самопочутті його виписують. Лікар видає рекомендації щодо реабілітаційного періоду.

Відновлення

Больовий синдром після проведення операції не виражений або незначний, для усунення достатньо приймати анальгетики. При сечовипусканні спочатку після процедури може виникнути дискомфорт у вигляді сверблячки, це нормально і досить швидко проходить. Також одні з побічних ефектів – почервоніння головки члена, набряклість. Ці симптоми швидко минають.

Пов'язка знімається через добу. Після пацієнт повинен робити антисептичні ванни. Зняття швів не потрібно, нитки розсмоктуються самі протягом 2-3 тижнів. Якщо були використані нерозчинні нитки, вони знімаються через 10 днів після операції.

Необхідно утримуватися від сексуальної близькості та уникати будь-якої статевої стимуляції протягом 4-6 тижнів після обрізання, це сприяє нормальному відновленню. Якщо ерекція відбувається зарано після операції, це супроводжується больовими відчуттями. Помірне фізичне навантаження дозволяється через 1 тиждень після операції.

Результати проведення циркумцизіо

Дефект звуженої крайньої плоті повністю зникає, що допомагає знизити ризики запальних процесів, розвитку інфекцій сечовивідних шляхів, відновити нормальне статеве життя та покращити якість гігієни зовнішніх статевих органів.

Обрізання у Кременчуці та Полтавській області

Для вирішення делікатних проблем зі статевими органами, Ви можете звертатися до нашої сучасної клініки пластичної хірургії «Арніка». Ми пропонуємо обрізання крайньої плоті у містах Полтавської області відповідно до міжнародних стандартів пластичної хірургії.

Ми використовуємо сучасні технології при проведенні операції, що зводить до мінімуму крововтрати та будь-які ризики ускладнень. Хірурги нашої клініки мають великий досвід роботи з такими проблемами та застосовують шовний матеріал, що відповідає найвищим вимогам. Ціна обрізання крайньої плоті у Полтаві та області з'ясовується на індивідуальній консультації, оскільки залежить від багатьох факторів. Записатися на прийом можна на сайті або по телефону.


Перелік послуг, що надаються