САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Пластика мочки вух

Пластика мочки вух

Часто мочка вуха не привертає жодної уваги оточуючих. Але якщо у цій галузі з'являються дефекти, вони помітні всім, що стає причиною психологічних проблем та комплексів. Будова мочки вуха така, що це м'яка тканина, яка легко піддається змінам, пов'язаним із віком, травмами та іншими факторами. Часто через виражені недоліки люди не можуть влаштуватися на роботу або налагодити особисте життя. Все це легко вирішується завдяки пластичній хірургії. Пластика мочки вуха – проста процедура, що вирішує безліч складних проблем.

Провести її можна у хірургічному відділенні «Арніка» у Кременчуці. Ми займаємося усуненням косметичних дефектів вже не перший рік і використовуємо у своїй роботі тільки сучасні методи та інструменти, а хірурги в нашій команді мають багатий досвід вирішення навіть найскладніших завдань.

Коли проводиться пластика мочок вух?

Якщо людину не турбує її нестача, то операцію не обов'язково проводити. Дефекти на мочці вуха ніяк не впливають на здоров'я та не порушують роботу інших органів.

Зміни можуть відбуватися з різних причин. Найпоширеніші з них:

  1. Тривале носіння тунелів, що призводить до того, що тканини остаточно розтягуються і не зростаються.
  2. Постійне носіння важких прикрас для вух. Прокол розтягується, мочка опускається.
  3. Різні травми, що призводять до розривів або викривлень форми.
  4. Мочки вух, що приросли. Проблема найчастіше спадкова, рідше – результат класичної підтяжки обличчя, якщо тканини надмірно натягуються.
  5. Втрата форми, обсягу та провисання, що виникають з віком.
  6. Асиметрія мочок, яка може бути як уродженою, так і набутою внаслідок травм.

Корекція мочки може проводитися як самостійно, так і в комплексі з отопластикою. Це вирішує проблеми із самооцінкою, прибирає психологічний дискомфорт, дозволяє набути впевненості у собі.

Операція, результати та відновлення

Незалежно від причини, через яку проводиться пластика, сама операція не займає багато часу. Дефект швидко та легко усувається під місцевою анестезією. Пацієнту немає потреби залишатися в стаціонарі, лікування проходить за один день. Але перед операцією обов'язково потрібно проконсультуватися з хірургом щодо протипоказань і особливостей організму. Виходячи з цього, а також особливостей конкретної проблеми, лікар складає план лікування для досягнення необхідних результатів.

Як проводиться операція:

Шви видаляються приблизно за тиждень. Увійти до звичного режиму життя пацієнт може навіть у день операції. Зазвичай процедура переноситься легко та не викликає жодних ускладнень. Через кілька місяців, коли все остаточно загоїться, дозволяється знову носити сережки.

Наші послуги

Якщо вас турбує дефект на мочці, і ви хочете виправити його – звертайтеся до нас. У хірургічному відділенні "Арніка" проводять професійну пластику вуха будь-якої складності. До нас ви можете звернутись із проблемою будь-якого характеру. Незалежно від причин, через які виникла нестача, ми швидко виправимо його найнетравматичнішим способом.

На індивідуальній консультації ви зможете дізнатися вартість такої операції та обговорити з хірургом очікуваний результат. Щоб записатися на прийом – зверніться до нас онлайн або за телефоном, вказаним на сайті.


Перелік послуг, що надаються