САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Усунення перфорантної недостатності

Усунення перфорантної недостатності

Венозна недостатність - це патологічний стан, при якому порушується венозний відтік у нижніх кінцівках. Це може завдавати дискомфорту людині: з'являється тяжкість у ногах, набряклість, зміни на шкірі. Це цілий комплекс симптомів, що часто супроводжує варикозне розширення вен. При діагнозі хронічна венозна недостатність лікування проводиться різними методами. Підхід залежатиме від стадії недостатності, особливостей організму конкретної людини та супутніх захворювань.

У хірургічному відділенні «Арніка» працюють досвідчені лікарі-флебологи з великим досвідом роботи у сфері судинної хірургії. У нас ви можете пройти обстеження та отримати якісне лікування хронічної венозної недостатності нижніх кінцівок.

Особливості захворювання

З цією проблемою часто пов'язана недостатність клапанів перфорантних вен гомілки або іншої частини ніг. Відня на ногах бувають поверхневими та глибокими. Між ними є вени, що з'єднують – перфорантні. Більшість пацієнтів з варикозом відзначають неспроможність перфорантних вен.

Це проявляється спочатку гіперпігментацією шкіри на певних ділянках. Подальший перебіг захворювання викликає ущільнення підшкірно-жирової клітковини. Якщо не розпочати вчасно лікування хронічної венозної недостатності, симптоми розвиватимуться, утворюються виразково-некротичні дефекти. На запущених стадіях вони набувають більших розмірів і поширюються вглиб, аж до м'язової фасції. Пацієнт відчуває свербіж, печіння, біль, тяжкість у ногах.

Сучасна судинна хірургія пропонує низку методів для вирішення цієї проблеми. Флебологи займаються видаленням неспроможних вен, щоб зупинити розвиток патології та забезпечити перерозподіл кровотоку. Для цього використовуються такі методики як флебектомія та ендовенозна лазерна коагуляція вен (ЕВЛК).

Діагностика та лікування

Перш ніж розпочати венозну недостатність лікування, необхідно пройти обстеження. Для підтвердження того, що у пацієнта венозна недостатність ніг, використовуються такі методи:

Кожній людині необхідно розуміти, що не можна просто переглянути фото хронічної венозної недостатності, щоб уже поставити собі діагноз. Потрібне комплексне обстеження під керівництвом спеціаліста.

Лікування може відбуватися як консервативними методами, і оперативними. Залежно від стадії захворювання, лікар визначає тактику. Хронічна венозна недостатність 1 ступеня може бути скоригована спеціальними медикаментозними препаратами, носінням трикотажу та іншими оздоровчими заходами. Якщо ж у пацієнта хронічна венозна недостатність 2 ступеня та більше, вже приймається рішення про можливе хірургічне втручання.

Гостра венозна недостатність нижніх кінцівок, як правило, потребує невідкладного оперативного лікування.

У хірургічному відділенні «Арніка» використовуються лише сучасні методи хірургічного лікування. Застосування нових технологій дозволяє проводити операції з мінімальною травматичністю. Пацієнти можуть швидко відновитися і повернутися до колишнього ритму життя, при цьому повністю позбавляючись неприємних симптомів хвороби.

Класичні хірургічні методи, які передбачали тривалі та травматичні операції, вже у минулому. Сучасні клініки використовують малоінвазивні, лазерні методики. Завдяки цьому симптоми венозної недостатності лікуванню добре піддаються, а ризики ускладнень, рецидивів та інших побічних ефектів зводяться до нуля.

Щоб записатися до нас на прийом для проведення діагностики та вибору оптимального методу лікування венозної недостатності – зателефонуйте за номером, вказаним у контактах, або залиште заявку на зворотний дзвінок, і ми зв'яжемося з вами самі.


Перелік послуг, що надаються