САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Відновлення незайманої пліви (гіменопластика)

Відновлення незайманої пліви (гіменопластика)

Єдиний сьогодні спосіб відновити цноту – операція гіменопластики. Також її називають рефлорацією. Втрата цноти не є шкідливою для здоров'я жінки, тому медичних показань така пластика не має. Вона проводиться лише за особистого бажання пацієнтки.

Основні показання до проведення гіменопластики

Ця операція досить затребувана, і це пов'язують із такими причинами:

  1. Релігійні (зміна віри при заміжжі, наприклад).
  2. Психологічні. Деякі жінки шкодують, як втратили цноту, і хочуть зробити це знову, але інакше.
  3. Емоційні. Для отримання нових відчуттів в інтимному житті.
  4. Через травми, що спричинили дефлорацію, що часто буває при заняттях спортом, їзді на велосипеді або конях.
  5. Інше. Мотивація кожної жінки є індивідуальною.

Пацієнтці не обов'язково розповідати лікареві, чому вона зробила такий вибір. Незалежно від причин, можуть оперувати практично будь-яку жінку, якщо у неї не виявлено протипоказань.

Види рефлорації

Операція проводиться за двома методиками: короткострокова та довгострокова.

Короткострокове відновлення невинності передбачає зшивання ділянок пліви, що збереглися. Вона не гоїться повністю. Такий ефект зберігається до 2 тижнів. Проводити таку операцію можна до 3-4 разів, більше вільних для зшивання тканин не залишається.

При довгостроковій операції незаймана плева формується з 3 шарів тканин піхви. Таку операцію можна проводити багаторазово. За допомогою цієї методики виходить відтворити природний вигляд кукіль. Результат зберігається до дефлорації.

Особливості операції

Гіменопластика – це хірургічне втручання. Перед нею потрібно обов'язково пройти обстеження та консультацію профільних фахівців.

Підготовчий етап

Пацієнтка здає аналіз крові та сечі. Перевіряється загальний стан здоров'я виявлення протипоказань. Потрібна консультація гінеколога, психолога, перевірка на статеві інфекції. Уточнюється фаза менструального циклу.

Протипоказання

Відновлення незайманої пліви – безпечна операція, але є низка протипоказань до її проведення:

Проведення операції

Відновлення незайманої пліви проводиться амбулаторно. Залишати пацієнтку в стаціонарі немає потреби, в більшості випадків.

Операція проводиться під місцевою або загальною анестезією, залежно від індивідуальних особливостей організму жінки та її бажання. Займає близько 30 хвилин – 1 годину. При зшиванні використовуються нитки, що саморозсмоктуються.

Післяопераційний період

При короткостроковій гіменопластику тканини присінка піхви практично не травмуються, тому загоєння відбувається протягом 2-3 днів. При довгостроковій пластику відновлення займає більше часу приблизно до 1 місяця, залежно від особливостей організму пацієнтки.

У післяопераційний період потрібно дотримуватися кількох правил:

Оскільки період відновлення не займає багато часу і викликає мінімальний дискомфорт, подібні обмеження не позначаються на режимі та якості життя жінки.

Результати пластики

Відновлена ​​плева нічим не відрізняється від природної. У момент інтимної близькості в обох партнерів відчуття буде наближено до першого статевого акту. Після дефлорації відновлення відбувається абсолютно природно. На чутливість статевих органів пластика не впливає.

Проведення гіменопластики у Кременчуці та Полтавській області

Клініка сучасної хірургії «Арніка» пропонує послугу рефлорації. Ціна відновлення цноти буде залежати від обраної техніки проведення пластики. Сучасні медичні технології та досвід наших хірургів дозволяють проводити операцію швидко та скоротити період відновлення. Якщо вас цікавить питання, як повернути цноту, записуйтесь до нас на індивідуальну консультацію.


Перелік послуг, що надаються