САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Ниткова підтяжка

Ниткова підтяжка

Для того, щоб повернути гарний овал обличчя, прибрати зморшки чи підтягнути щоки косметологія пропонує величезну кількість процедур. Нитковий ліфтинг - один з найпопулярніших і ефективних на сьогоднішній день способів повернути особі гарну форму та молодість. Підтяжка обличчя нитками дозволяє з мінімальними зусиллями отримати досить довготривалий результат: усунути зморшки, опущення тканин, скоригувати овал обличчя. Відомі багатьом нитки аптос – це один із видів ниток, які використовуються для однієї і тієї ж мети.

Якщо вас цікавить підтяжка обличчя у Кременчуці – можете звернутися до хірургічного відділення «Арніка». У нас працюють досвідчені хірурги, які добре знаються на сучасних методах пластики і знайдуть до кожного пацієнта індивідуальний підхід. На самі мезоніті ціна фіксована, вартість усієї процедури залежатиме від кількості штук.

Опис процедури

Нити для обличчя знайшли дуже широке застосування у сучасній косметології. Ліфтинг обличчя нитками - процедура малоінвазивна, вона легко переноситься пацієнтами і не спричиняє тривалий і складний період відновлення.

Як працює підтяжка обличчя мезонітями? Матеріал для процедури виготовляється з особливого біосумісного волокна. По всій довжині нитки мають насічки, які після введення під шкіру розкриваються та формують стійкий каркас для тканин обличчя. За рахунок цього формується початковий ефект.

Приблизно через півроку нитки повністю розсмоктуються, і підтримка тканин відбувається за рахунок сполучної тканини, яка утворилася навколо них. Мезоніті для обличчя підтримують візуальний ефект від процедури загалом 2 роки. Мезоніті для підтяжки обличчя дозволяють досягти такого результату:

Бо така корекція – це ліфтинг без операції, ефект більш ніж задовільний. Саме тому армування обличчя нитками таке популярне серед сучасних людей. Мезоніті ліфтинг забезпечують одразу після процедури.

Якщо ви хочете знати на мезоніті вартість, варто визначитися з вибором матеріалу, з якого вони будуть виготовлені. Існує кілька різновидів ниток, наприклад, на таку процедуру як підтяжка золотими нитками ціна буде значно вищою за інші.

Незважаючи на те, що омолодження обличчя нитками – нетравматична процедура, все ж вона має низку протипоказань. До них належать:

Перелік послуг, що надаються