САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Судинна хірургія

Лікування судин здійснюється в рамках такого напряму сучасної медицини, як судинна хірургія. Це одна з найважливіших медичних галузей, в якій проводиться діагностика та лікування патологій судин різних видів. На сьогоднішній день ця сфера стрімко розвивається і сучасні методи усунення хвороб є малоінвазивними, що дозволяє пацієнтам швидко відновлюватися та легше переносити лікування.

Одна з найвідоміших та найпоширеніших судинних хвороб – це варикозне розширення вен, з яким стикається практично 40% людей. З цим та багатьма іншими захворюваннями бореться саме судинна хірургія чи флебологія.

Якщо вам потрібна судинна хірургія у Кременчуці – звертайтесь до нашого хірургічного відділення “Арніка”. Судинний хірург проведе первинний огляд та консультацію, за результатами яких буде обрано стратегію лікування.

Напрями діяльності відділення

Наше відділення судинної хірургії працює у двох основних напрямках – це лікування варикозу та вирішення естетичних проблем, пов'язаних з порушеннями роботи судин. Залежно від стану вен лікар хірург флеболог підбирає один з видів операції для лікування варикозу:

В естетичному напрямку ми займаємося видаленням венозних сіток. Ця процедура називається склеротерапією. Також у нашій клініці флебології проводять лазерне видалення гемангіом. Ці маніпуляції є малоінвазивними і можуть проводитися для усунення залишкових явищ після основних операцій або окремо.

Консультація флеболога в Кременчуці

Перш ніж починати будь-яке лікування, пацієнт повинен пройти індивідуальну консультацію з профільним лікарем – флебологом. Хірург судинний обов'язково проведе особистий огляд та збере анамнез. Для встановлення діагнозу використовуються сучасні методи комплексної діагностики. Після того, як буде відомий остаточний діагноз, судинний хірург Кременчука призначає лікування, яке найкраще в конкретному випадку.

Якщо ви шукаєте медичний центр флебології для вирішення проблем чи обстеження – звертайтеся до “Арніка”. Наші лікарі мають професійні навички в діагностиці та вирішенні захворювань судин. Операції, які передбачає судинна хірургія Кременчука, здебільшого малоінвазивні та нетравматичні для пацієнта. Ви зможете швидко відновитися і повернутися до свого колишнього життя, але вже більш здоровими та красивими!

Дуже важливо, щоб консультація судинного хірурга у Кременчуці була своєчасною. Це врятує вас від небезпечних ускладнень та незворотних наслідків. Не можна затягувати звернення до флеболога в центрі, якщо вам турбують болі, оніміння чи набряки кінцівок, ви помічаєте судинні зірочки, або ноги змінюють колір. Запускаючи проблему, ви збільшуєте ризик інсульту, тромбозу та інших дуже небезпечних для життя захворювань.

Щоб записатися на консультацію судинного хірурга у Кременчуці, скористайтесь спеціальною формою на сайті або зателефонуйте за номером адміністрації. Також чекаємо на вас у нашому відділенні за вказаною на сайті адресою в робочий час.


Перелік послуг, що надаються