САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Видалення варикозу (флебектомія)

Видалення варикозу (флебектомія)

Лікування варикозу проводиться різними методами, але якщо захворювання вже на пізніх стадіях розвитку, виконується операція на венах ніг – флебектомія. Вона полягає в усуненні патологічних вен, що відновлює нормальний кровотік та запобігає подальшому розвитку хвороби. Найчастіше ця хірургічна операція дозволяє повністю видалити варикоз на ногах без ризику рецидиву, але все залежить від індивідуальних особливостей організму та стадії захворювання.

Хірургічне лікування варикозу проводиться у нашому відділенні «Арніка», де працюють досвідчені лікарі-флебологи та є можливість пройти повне обстеження. Ми використовуємо сучасне обладнання для малотравматичних операцій, а також маємо свій стаціонар, в якому ви можете відновитися після того, як операцію з видалення вен на ногах буде завершено.

Особливості операції

Флебектомія – це операція при варикозі, яка використовується вже досить давно. За цей час вона вдосконалювалася і тепер дозволяє максимально швидко, безболісно та ефективно забезпечити видалення варикозу.

Перед операцією проводиться УЗДС розмітка, щоб видалення вен було точним. Виділяються патологічні ділянки, шляхи відтоку та припливу крові. Сама процедура відбувається через невеликі проколи, в які запроваджується спеціальний зонд. Відня видаляються за такою технологією, щоб не зачепити нервові волокна та зменшити кількість гематом та травмування навколишніх структур. На операцію при варикозі ціна не може бути низькою, адже вона потребує високої кваліфікації лікаря та використання сучасних інструментів.

Ця операція на венах ефективна за таких проблем:

Також операція на варикоз є відмінною профілактикою різних ускладнень: утворення тромбів, кровотечі з варикозних вузлів.

На таку операцію, як видалення вен на ногах, ціна залежить від багатьох факторів: стадії захворювання, обраної анестезії, обсягу втручання. Щоб дізнатися, яка ціна на операцію з видалення вен на ногах буде у вашому випадку, запишіться на консультацію до хірурга.

Проведення флебектомії

Операція видалення вен може проводитися під загальною або місцевою анестезією. Це залежатиме від того, наскільки великий обсяг вен потребує корекції та стан здоров'я у пацієнта. Середній час проведення операції – 1-3 години.

Хірургічне лікування варикозного розширення вен полягає у використанні еластичних бинтів або компресійного трикотажу після операції. Пацієнту необхідно кілька годин провести у лежачому положенні. Після цього хірург проводить огляд і дозволяє пацієнту ходити, якщо немає протипоказань. У більшості випадків пацієнти можуть цього ж дня вирушити додому.

Після того, як було проведено варикозне розширення вен лікування операцією, пацієнту потрібно приходити на регулярні огляди флеболога. Це необхідно перші 2 дні та через тиждень після втручання. Хірург визначає, чи немає ускладнень і як відбувається реабілітація після операції на венах нижніх кінцівок.

Реабілітація

Варикоз після операції не повертається, якщо застосовувати всі призначення лікаря:

Якщо у вас діагностовано варикозне розширення вен, операція – це не єдиний крок на шляху здоров'я. Потрібна і корекція способу життя, і правильний медичний підхід. Індивідуальні призначення можуть змінюватися, лікар робить їх, виходячи з потреб конкретного пацієнта.

Про операцію з видалення вен на ногах позитивні відгуки. Пацієнти швидко відновлюються та можуть вести звичний спосіб життя без колишніх страждань.

Детальну інформацію про те, як проходить операція на венах ніг, ціна процедури, а також інші моменти, які вас цікавлять, ви завжди дізнаєтеся у лікаря в хірургічному відділенні «Арніка». Щоб записатися до нас на прийом – залиште заявку на зворотній дзвінок або зателефонуйте до реєстратури за номером, вказаним у контактах. Ми готові призначити зручний для вас час зустрічі!


Перелік послуг, що надаються