САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Ліпофілінг

Ліпофілінг

Жирові відкладення людини можна використовувати для усунення різних косметичних дефектів. Існує така процедура, як ліпофілінг. Також її називають ліпомоделювання чи ліполіфтинг. Дана методика пластики обличчя та тіла є малотравматичною та безпечною, оскільки як наповнювач використовується власний жир пацієнта.

Ліпофілінг у Кременчуці проводиться у хірургічному відділенні «Арніка». У нас працюють найкращі фахівці, а під час операції дотримуються всі протоколи безпеки. У нашій клініці ви можете отримати якісну консультацію, а також пройти передопераційне обстеження та відновитись у комфортних умовах під наглядом професіонала.

Різновиди ліпофілінгу

Ця процедура має кілька особливостей. Вона можлива лише для пацієнтів із достатнім обсягом жирової тканини. Найчастіше використовуються відкладення з живота та бічних частин стегон.

Далі жирова тканина спеціальним чином обробляється і вводиться у певну ділянку, яка потребує корекції. Можливі такі види процедури ліпофілінгу в Україні:

Ліпофілінг грудей у ​​Кременчуці застосовується не тільки для збільшення об'єму, а й для усунення дефектів, що виникли внаслідок операцій, аномалій розвитку, вроджених патологій після вагітності та періоду лактації. Ліпофілінг грудей у ​​Кременчуці успішно проводиться у нашій клініці після особистої консультації та обстеження.

Ліпофілінг обличчя в Кременчуці виконується на різних ділянках. Можливий ліпофілінг вилиць, щоб зробити їх більш вираженими, ліпофілінг губ для надання їм додаткового обсягу. Для такої процедури як збільшення губ ліпофілінг – один із найкомфортніших варіантів. Також популярним є ліпофілінг очей, який часто поєднується з блефаропластикою для досягнення максимально природного ефекту. Якщо потрібно позбутися зморшок або зробити менш помітними мішки під очима, освіжити погляд і загалом омолодити обличчя, то проводять ліпофілінг повік або ліпофілінг під очі.

На ліпофілінг особи ціна в Кременчуці залежатиме від обраної області, її особливостей та розмірів. Наприклад, на ліпофілінг носогубних складок та ліпофілінг підборіддя ціна буде різною, оскільки процедури вимагають різного підходу та мають кожна свої особливості.

На ліпофілінг тіла ціна зазвичай вища, тому що тут обробляються ділянки більшого розміру. Сюди входять такі види пластики, як:

За допомогою процедури вирівнюється форма даних частин тіла, надаються плавні контури, правильні обсяги, заповнюються нерівності. Також доведено, що така пластика позитивно позначається на стані шкіри: вона стає менш сухою, розгладжується та зовні омолоджується.

Особливості пластики

Проводиться амбулаторно в більшості випадків, якщо торкнуться великої області, тобто необхідність пробути в стаціонарі під наглядом лікарів мінімум добу. Після процедури відновлення відбувається у середньому за 3 тижні. Набряки та незначні синці, які можуть виникнути після втручання, проходять за тиждень, також можливі незначна сверблячка та болючі відчуття.

Результат – природний, зберігається м'якість ділянки, оброблена зона нічим не відрізняється від навколишніх тканин. Ефект довготривалий, але можливе часткове розсмоктування жиру, що залежить від індивідуальних особливостей організму.

На ліпофілінг ціна формується виходячи з величини поверхні, що обробляється, вихідного стану пацієнта. Щоб дізнатись про ліпофілінг ціну в Кременчуці – залиште заявку на зворотній дзвінок на нашому сайті або зателефонуйте за вказаним у контактах номером. У хірургічному відділенні «Арніка» ви отримаєте професійну консультацію, де можна дізнатися, які на ліпофілінг ціни будуть у конкретному випадку.


Перелік послуг, що надаються