САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Загальна хірургія

Напрямок медицини, який займається лікуванням хвороб органів черевної порожнини, називають загальною хірургією. Сюди входять операції з усунення проблем у жовчному міхурі, кишечнику, печінці, шлунку, стравоході, щитовидній та підшлунковій залозі. Також саме лікарі загальної хірургії займаються лікуванням гриж та захворювань м'яких тканин, грудей та шкіри.

Відділення загальної хірургії “Арніка” спеціалізується на операціях при грижах живота та видаленні доброякісних новоутворень. У нашій команді працюють досвідчені лікарі, які знаходять до кожного пацієнта та його проблеми індивідуальний підхід. Крім цього, у своїй роботі ми націлені не лише на проведення операцій, а й на діагностику захворювань та їх профілактику.

Лікування гриж

Грижа – це стан, при якому ділянки тонкої кишки або жирова тканина випинають через отвір у черевній стінці та знаходяться у підшкірній частині. Основна причина цього – слабкість черевної стінки, яка буває як набутою, так і вродженою. Найчастіше, якщо говорити про локалізації утворення, зустрічаються пахвинні та пупкові грижі. Вони бувають як у чоловіків, так і у жінок.

Залежно від складності захворювання, операції проводяться за двома методиками: пластика грижових воріт нітиноловою сіткою або з використанням власних тканин пацієнта. У нашому відділенні дані втручання проводяться за всесвітньо визнаними стандартами з використанням сучасних методик та матеріалів.

У деяких випадках операції проводяться лапароскопічно – це малоінвазивна методика, що дозволяє швидко відновитися та передбачає мінімальне втручання.

Видалення доброякісних утворень

Загальні операції хірургії також включають видалення новоутворень на шкірі. Вони проводяться як традиційним оперативним методом, так і лазером та радіохвилями. Все залежить від індивідуальних особливостей. Іноді такі утворення дуже складно відрізнити від злоякісних, тому перш ніж проводити будь-які маніпуляції, необхідно зробити біопсію.

У нас в “Арніка” видаляють доброякісні утворення будь-яким методом, залежно від їх розміру та типу. Попередньо кожен клієнт має пройти комплексне обстеження, щоб результати операції були задовільними.

Чому варто звернутися до нас?

У “Арніку” загальна хірургія передбачає повноцінне ведення пацієнта. У нашій лабораторії можна пройти ретельну діагностику, яка потрібна перед будь-якими операціями. Також обов'язково проводиться індивідуальна консультація з лікарем, щоб дізнатися про анамнез пацієнта та зрозуміти загальну картину, виходячи з чого вже приймати рішення про методи лікування його проблеми.

Основні переваги звернення до нас:

Не затягуйте із вирішенням питань, які вас турбують, адже так можна довести навіть невелику проблему до критичного стану. На ранніх етапах все вирішується безболісними та малоінвазивними методиками. Сучасна загальна хірургія надає безліч можливостей для виконання завдань різної складності.

Медичний персонал нашої клініки має досвід у основних напрямках загальної хірургії. Гарантуємо професійний підхід та дбайливе ставлення до кожного пацієнта. Записатися до нас на прийом або поставити запитання можна онлайн або по телефону, вказаному на сайті.


Перелік послуг, що надаються