САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Пластика вуздечки (френулопластика)

Пластика вуздечки (френулопластика)

Вуздечка у чоловіків відповідає за рухливість шкіри крайньої плоті, яка оголює або закриває голівку. Якщо вона вкорочена, що буває вродженою патологією або наслідком травм цієї ділянки шкіри, то чоловік відчуває дискомфорт: з'являються тріщини під час статевого акту, біль при голі голівки члена, ерекції. Можливий розрив вуздечки, і за відсутності належного лікування дома травми утворюються рубці, які додатково знижують еластичність шкіри можуть провокувати появу нових тріщин і розривів, порушення статевої функції. У деяких випадках це викликає викривлення статевого члена під час ерекції (головка спрямована вниз).

При такій проблемі проводять пластику вуздечки – френулопластику. Також ця операція проводиться з метою лікування передчасного сім'явипорскування. У багатьох чоловіків це захворювання супроводжується зайвим натягом вуздечки. Корекція вуздечки дозволяє відновити анатомічно правильну будову органу та допомагає в лікуванні ранньої еякуляції.

Особливості френулопластики

Пластика вуздечки крайньої плоті – малотравматичне та досить швидке хірургічне втручання. Операція проводиться не тільки для висічення рубців, що вже існують, що утворилися на місці розривів, але й для профілактики їх виникнення.

Підготовка до операції

На цьому етапі пацієнт проходить консультацію у хірурга. Він оцінює виразність змін, збирає анамнез. Чоловік може ознайомитися з фото вуздечки до та після операції. Також на прийомі виявляються протипоказання до операції:

За наявності таких протипоказань операція проводиться тільки після одужання пацієнта або на стадії ремісії хронічного захворювання.

Проведення операції

Операція проводиться під місцевою анестезією. Зазвичай перебування пацієнта в стаціонарі не потрібне, через кілька годин після операції може отруїтися додому. Під час процедури чоловік не відчуває дискомфорту.

Перед тим, як зробити розріз, лікар наносить розмітку. Щоб усунути зайве натяг шкіри крайньої плоті, може знадобитися подовження або повне висічення вуздечки, це залежить від особливостей проблеми в кожному окремому випадку. Френулопластика може проводитися скальпелем, радіохвильовим обладнанням або лазером.

Реабілітація

Малотравматичність операції не позбавляє пацієнта від виконання певних правил у післяопераційному періоді:

  1. Статевий орган необхідно регулярно обробляти антисептиками.
  2. На час відновлення (в середньому 2 тижні) виключаються статеві контакти.
  3. Рекомендується уникати фізичних навантажень перші кілька днів після операції.
  4. Не відвідувати сауни, лазні, не приймати гарячі ванни.
  5. Строго дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

Дотримання цих рекомендацій дозволить скоротити період реабілітації та знизити ризик виникнення ускладнень. Залежно від стану здоров'я пацієнта, повне відновлення відбувається протягом 2-4 тижнів.

Ефект від операції є постійним. Френулопластика виключає можливість повторних розривів, оскільки їх провокувала саме коротка вуздечка крайньої плоті. Відновлена ​​вуздечка повністю виконує свої функції, без будь-якого дискомфорту для чоловіка.

Пластика вуздечки в Полтаві та області

У нашій клініці пластичної хірургії «Арніка» проводиться френулопластика із застосуванням сучасного обладнання та визнаних у медицині технологій. Залежно від складності проблеми, ціна пластики вуздечки може змінюватись. Вартість можна дізнатись на первинній консультації. Якщо Вас турбує така патологія, як коротка вуздечка, операція – єдиний вихід. Зверніться до нас, і ми забезпечимо ефективне вирішення цієї проблеми та подбаємо про Ваше швидке відновлення.


Перелік послуг, що надаються