САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Пластика піхви (кольпорафія)

Пластика піхви (кольпорафія)

Вагінопластика, або кольпорафія - це операція, яка проводиться з метою відновлення нормальної функціональності статевих органів жінки та їхнього естетичного зовнішнього вигляду. Часто призначається за наявності медичних показань, але також може проводитись за особистим бажанням пацієнтки.

На сьогоднішній день, кольпорафія – це єдиний спосіб позбутися вроджених дефектів статевих органів, а також серйозних набутих проблем.

Показання до операції

Пластика статевих органів – серйозне хірургічне втручання, яке призначається при таких показаннях:

При таких проблемах жінка нерідко відчуває фізичний та моральний дискомфорт, болючі відчуття під час повсякденних занять та статевого життя. Більш того, опущення стінок піхви та матки небезпечні для жіночого здоров'я – це впливає на всі органи сечостатевої системи, на кишечник, і може спровокувати енурез, нетримання газів та енкопрез.

Також операція проводиться жінкам у зрілому віці, щоб усунути сексуальну дисфункцію при менопаузі. Багатьом пацієнткам інтимна пластика необхідна для повернення колишньої естетичності статевих органів після пологів, травм та вікових змін.

Пластика промежини допомагає позбутися комплексів, проблем в особистому житті та фізичного дискомфорту.

Інтимна пластика у Кременчуці та Полтавській області

Зменшення піхви може проводитись за декількома методиками. Виділяють передню, задню та повну кольпорафію, залежно від того, яка зі стін змінюватиметься.

Задня кольпорафія

Це найчастіший вид операції, оскільки саме задня стінка піхви найбільше піддається змінам. На неї впливають часті запори, вагітність, вікові зміни тощо. Пластика займає менше години, але цей час залежить від масштабу проблеми та наявності супутніх операцій.

Щоб виконати звуження піхви, хірург робить розрізи на задній стінці та розсікає шкіру промежини, видаляє зайві тканини, зшиває та фіксує піхвові м'язи. В результаті зміцнюється прямокишкова фасція.

Передня кольпорафія

У цьому випадку хірург січе зайву слизову оболонку на передній стінці піхви, зшиває краї, а також ушиває фасцію над сечовим міхуром. Це не тільки дозволяє звузити вагіну, а й служить своєрідним бар'єром для виникнення ускладнень після операції, пов'язаних із сечовим міхуром.

Повна кольпорафія

Проводиться в тих випадках, коли потрібна зміна передньої та задньої стінки піхви. Призначається рідше за інших, необхідна приблизно в 30-40% випадків.

Підготовка до операції та реабілітація

На індивідуальній консультації лікар проводить огляд, вибирає відповідний метод лікування та збирає анамнез пацієнтки. Підготовка до операції передбачає виявлення протипоказань для її проведення. Втручання не проводиться за наявності проблем із згортанням крові, онкології, інфекцій у гострій стадії та венеричних захворювань, а також інших загальних протипоказань. На підставі цих даних, а також обраного методу та обсягу втручання лікар назве ціну інтимної пластики.

Реабілітаційний період триває до 1,5 місяців. Можливий незначний дискомфорт. Хірург докладно розповість про всі тонкощі операції та відновлення. Найчастіше на післяопераційний період існує низка обмежень:

  1. Близько тижня не можна сидіти під прямим кутом.
  2. 2 тижні не можна сідати навпочіпки.
  3. Ввести дієту для нормальної роботи ШКТ, щоб запобігти запори.
  4. Не піднімати тяжкості.
  5. Обробляти стінки піхви антисептичними розчинами.
  6. Виключити статеві контакти та спорт на час відновлення.

Залежно від індивідуальних особливостей організму пацієнтки план може змінюватися.

Операція при опущенні матки або піхви: вартість в Україні

У нашій клініці «Арніка» операції проводяться із застосуванням найновішого медичного обладнання та сучасних методик. Це дає можливість не тільки ефективно позбутися інтимних жіночих проблем, але й скоротити період відновлення та зробити його легшим. Залежно від віку пацієнтки, характеру її проблем та загального стану здоров'я, наші лікарі обирають способи зменшення вагіни та відновлення її фізіологічних функцій. Все це впливає на ціну вагінопластики.

Після операції у наших пацієнток спостерігається підвищення тонусу інтимних м'язів, усунення патологій будь-якого характеру, загальне омолодження статевих органів. Це позначається і на психологічному стані жінки – підвищується самооцінка, з'являється впевненість у собі та своєму здоров'ї.


Перелік послуг, що надаються