САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Естетична хірургія

Зміни вен на ногах для багатьох людей дуже тривожно і наштовхує на думки про варикоз. Проте далеко ще не всі видимі дефекти означають необхідність медикаментозного чи оперативного лікування. Деякі прояви проблем із судинами, наприклад, судинні зірочки, гемангіоми, не впливають на самопочуття та здоров'я, але є естетично непривабливими.

Корекцією таких дефектів і займаються у сфері естетичної флебології. Операції естетичної хірургії нетравматичні і більше спрямовані на красу вен, а чи не з їхньої здоров'я. Така косметологічна хірургія може застосовуватися вже після лікування варикозу, якщо на шкірі залишилися судинні зірочки, або як профілактика серйозніших ускладнень.

Естетична хірургія у Кременчуці проводиться у нашому відділенні «Арніка». Ми застосовуємо методи сучасної естетичної флебології усунення зовнішніх недоліків, викликаних змінами в судинах. Варто зазначити, що звернення до лікаря та обстеження щодо серйозних захворювань вен – це обов'язково, оскільки необхідно виявити причину таких змін і позбутися її.

Послуги хірургічного відділення «Арніка»

Якщо вам потрібна косметична операція на судинах, можете звернутися до фахівців «Арніки». Ми проводимо:

Склеротерапія дозволяє усунути судинну сітку. Вона передбачає ін'єкції спеціального препарату. Судинні зірочки можуть з'являтися на тлі різних патологій або бути їх попередником, тому крім пластичної та естетичної хірургії необхідне комплексне обстеження у флеболога.

Лікування гемангіом – доброякісних новоутворень, що також проводиться в рамках естетичної флебології. Естетична та пластична хірургія активно розвиваються останнім часом, тому вирішення різних проблем із судинами може бути мінімально травматичним та абсолютно безпечним. Лазерні технології дозволяють успішно видаляти гемангіоми, при цьому не зачіпаючи навколишні судини та тканини. Дрібні утворення видаляються безвісти, оскільки структура, колір шкіри не змінюються.

Особливості естетичних процедур

Видалення судинних сіток або гемангіом далеко не такі радикальні процедури, як естетична хірургічна операція. Все проходить безболісно для пацієнта та досить швидко. Такі заходи є абсолютно безпечними, якщо проводяться кваліфікованим фахівцем.

Процедури забезпечують яскравий лікувально-косметичний ефект. У більшості випадків судинні сітки та гемангіоми зникають, а шкіра залишається з однорідним кольором та текстурою, але це залежить від вихідної проблеми.

Проведення естетичних процедур

Склеротерапія та лазерне видалення гемангіом не вимагають особливої ​​підготовки з боку пацієнта. Необхідна консультація з лікарем, оскільки потрібно з'ясувати, чи підійде конкретній людині той чи інший спосіб усунення проблеми. Також потрібно пройти спеціальне ультразвукове дослідження, щоб лікар розумів стан судин та вибрав правильну тактику лікування.

Процедури не можуть проводитися, якщо у пацієнта є варикозне розширення вен на пізній стадії або специфічні симптоми, які потребують консервативного лікування. Якщо є показання до операції, то спочатку проводиться хірургічне втручання, а вже потім, за потреби, вдаються до естетичної пластичної хірургії.

Якщо вас цікавить видалення косметичних дефектів, пов'язаних із судинами, звертайтеся до хірургічного відділення «Арніка». У нашій клініці ви можете пройти попереднє обстеження, проконсультуватися з лікарем та зробити необхідну процедуру. Дізнатися будь-яку додаткову інформацію або записатися на прийом можна за допомогою онлайн-форми на нашому сайті, або зателефонувавши за номером, вказаним у контактах.


Перелік послуг, що надаються