САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Підтяжка обличчя

Підтяжка обличчя

Косметологічні процедури, спорт та правильне харчування не завжди здатні впоратися з віковими змінами. У деяких випадках не обійтись без підтяжки обличчя. Ліфтинг особи – дуже ефективний хірургічний метод омолодження.

Якщо вас цікавить підтяжка обличчя у Кременчуці – звертайтесь до хірургічного відділення «Арніка». У роботі використовуємо лише сучасні методики та інструменти, що дозволяє досягати потрібного ефекту з мінімальною травматичністю та швидким терміном відновлення.

Ліфтинг особи: основні види

Кращі процедури для підтяжки обличчя включають і різноманітні ін'єкції, і апаратну косметологію. Але у випадках, коли ліфтинг без операції неможливий, вдаються до такого хірургічного методу, як кругова підтяжка обличчя. Під час операції можна не лише відкоригувати вікові зміни шкіри, а й значно покращити стан глибоких структур обличчя:

Пластика особи називається також фейсліфтинг і включає цілий комплекс оперативних втручань. Залежно від зони особи, яка коригуватиметься, виділяють кілька її видів.

Підтяжка нижніх двох третин особи дозволяє: позбутися зморшок і носогубних складок, «брилів» та інших недоліків, пов'язаних із обвисанням щік. При цьому можливий одночасний ліфтинг обличчя та шиї, в рамках якого проводиться підтяжка підборіддя та підтяжка шиї. Це особливо актуально для вікових пацієнток.

Якщо лобу, бровам та вікам необхідний ліфтинг, обличчя коригується у верхніх відділах. Використовуються методики фронтліфтингу. В результаті відкривається погляд, розгладжуються зморшки на лобі, міжбрівні складки та інші недоліки.

Щоб виправити в цілому контур обличчя, використовується кругова підтяжка овалу обличчя, куди включається повна підтяжка обличчя та шиї. Зрозуміло, на таку операцію, як підтяжка особи, ціна буде залежати від обраного виду втручання.

Показання до операції

Ліфтинг овалу обличчя та пластику шиї показані людям віком від 40 років. Вдало виконана операція дозволяє зовні помолодшати в середньому на 10 років. Вона успішно застосовується за таких проблем:

Підтяжка обличчя – операція, яка поверне молодість та чітку форму особі, зробить зовнішній вигляд свіжішим та привабливішим.

Методи проведення ліфтингу особи у Кременчуці

На сьогоднішній день сучасні хірурги успішно застосовують на практиці такі методи: класична та ендоскопічна підтяжка обличчя. Від них залежатиме на підтяжку особи вартість, а також особливості відновлення.

При класичній хірургічній підтяжці обличчя ліфтинг відбувається під загальним наркозом. Лікар робить у спеціальних місцях розрізи, січу зайву шкіру, якщо необхідно прибирає жирову клітковину і повертає в початкове положення тканини.

Така операція займає від 1,5 до 3 години. Пацієнту необхідно пробути якийсь час після у стаціонарі під наглядом лікарів.

Ендоскопічний ліфтинг особи не передбачає розрізів. Ця методика має ряд своїх переваг – вона мінімально травмує тканини та забезпечує швидше відновлення. Також цей спосіб дозволяє одночасно оперувати кілька зон, що скорочує час проведення операції.

Якщо ви хочете дізнатися, який метод вам підійде, а також визначитися, скільки коштує підтяжка обличчя – записуйтесь на прийом до хірурга в Арніку. Завдяки індивідуальному підходу ми знайдемо спосіб вирішення вашої проблеми, найвигідніший для вас. Також консультація з лікарем дозволить виявити протипоказання до операції.

У нашій клініці проводиться професійна пластика обличчя у Кременчуці – команда фахівців знайома із сучасними методиками та готова прийняти вас у будь-який зручний час. На ліфтинг особи ціну буде обумовлено особисто на зустрічі. Щоб записатись – зателефонуйте нам за номером, вказаним у контактах, або зверніться онлайн!


Перелік послуг, що надаються