САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Ліпосакція

Ліпосакція

Ліпосакція тіла – досить поширений метод видалення зайвих жирових відкладень та корекції фігури. Жировий шар людини ділиться на три шари: поверхневий, глибокий та внутрішній. Ліпосакція спрямована саме на поверхневий жировий шар, тому що два інші види недоступні (перебувають під м'язовою тканиною та в черевній порожнині). Ліпосакція на животі є найпоширенішим різновидом операції, проте вона не єдина. Існує також ліпосакція ніг, обличчя та інших частин тіла.

Багато людей, які намагаються схуднути, помічали, що є ділянки тіла, на яких жир залишається, навіть незважаючи на фізичні вправи та спеціальне харчування. Особливо це помітно серед жіночої статі, де проблемні ділянки спадкові, наприклад, друге підборіддя.

Ліпосакція у Кременчуці проводиться у нашому хірургічному відділенні «Арніка». Ми працюємо за сучасними методиками та підходимо до вирішення питань кожного пацієнта індивідуально, підбираючи для нього оптимальні методи виправлення проблем. На процедуру ліпосакція вартість формуватиметься після індивідуальної консультації. Загалом же на ліпосакцію ціна в Україні дуже залежить від обсягу робіт та обраного методу впливу на жирові тканини.

У чому полягає процедура?

Під час ліпосакції лікар використовується спеціальний вакуумний апарат. Через невеликий розріз вводиться трубка та під тиском апарата відсмоктує жир. Процедура є досить простою, але час її проведення та реабілітація сильно залежать від ступеня проблеми.

Ліпосакція в Україні не застосовується як спосіб ефективного зниження ваги. Швидше втрата зайвих кілограмів – це приємний бонус від операції. Насамперед, вона проводиться для корекції фігури, надання їй правильних пропорцій та природної форми. Також вона допомагає позбутися целюліту. Тому ліпосакцію можна віднести до контурної пластики тіла.

Види операції

Ліпосакція може проводитись практично в будь-якому місці. Найпроблемніші зони – це живіт і ноги, але ця методика ефективна при роботі з підшкірним жиром на обличчі. У сучасних клініках проводиться:

Залежно від методу, яким руйнуються жирові відкладення, також розрізняють кілька видів операції. Сюди відноситься вібраційна, ультразвукова, тумісцентна, ліпосакція лазерна, радіочастотна та водоструминна. Залежно від кількості жирових відкладень вибирається відповідний метод.

Скільки коштує ліпосакція живота?

Цей показник дуже залежить від обраного методу та обсягу робіт. На видалення жиру з живота ціна буде вищою, ніж ціна ліпосакції підборіддя у Кременчуці. Але й на ліпосакцію живота ціни можуть відрізнятися залежно від обсягу роботи та обраної методики.

На сьогоднішній день саме на лазерний ліполіз ціна є доступною та відповідає ефекту процедури. Але він найчастіше використовується на ділянках з невеликими жировими відкладеннями.

Якщо вас цікавить ліпосакція живота у Кременчуці – зверніться до «Арніка». На зустрічі з лікарем ви отримаєте повноцінну консультацію, а фахівець оцінить ситуацію та пояснить, яка методика підійде вам найкраще. Оскільки ціна ліпосакції у Кременчуці прораховується індивідуально, ви можете дізнатися її після розмови з хірургом.

Яких результатів можна очікувати?

Лазерна ліпосакція у Кременчуці у хірургічному відділенні «Арніка» проводиться кваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасного обладнання. Тому результати операції завжди найвищої якості. Також завдяки індивідуальному підходу та правильній технології проведення реабілітація проходить максимально швидко, а в нашому центрі є всі необхідні для відпочинку після втручання умови. Звичайно, щоб результат закріпився, пацієнту необхідно буде дотримуватись ряду правил.

Ми готові зробити вас здоровішими, красивішими та щасливішими! Дізнатися ціну цікавого для вас виду ліпосакції можна, зв'язавшись з нами онлайн або за телефоном, вказаним на сайті.


Перелік послуг, що надаються