САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Пластика повік (блефаропластика)

Пластика повік (блефаропластика)

Блефаропластика повік – це пластика очей, що омолоджує зовнішній вигляд. Проводиться як у верхньому, і нижньому столітті, залежно від дефекту, з яким звертається пацієнт. Корекція повік дозволяє не тільки видалити обвислу шкіру на очах, але й позбавитися жирових гриж, змінити форму і розріз очей, прибрати мішки під очима.

Зазвичай пластика повік у Полтаві та області показана пацієнтам середнього віку: 30-40 років. У цей період з'являються перші помітні вікові зміни.

Показання до пластики повік

Блефаропластика очей вирішує такі проблеми, як:

Причиною стають вікові зміни, а також різка зміна ваги, наявність згубних звичок, неправильний спосіб життя або неправильно підібраний догляд за шкірою. Також до блефаропластики вдаються через проблеми шкіри навколо очей, спричинені механічними пошкодженнями.

Протипоказання

У деяких випадках проведення операції відкладається або зовсім неможливе. Основні протипоказання:

В індивідуальному порядку у пацієнта можуть бути виявлені й інші протипоказання.

Види блефаропластики

Залежно від того, яка область підлягає корекції, виділяють такі види корекції:

  1. Блефаропластика верхніх повік. Розріз виконують у місці природної складки століття. Ціна блефаропластики верхніх повік у Полтаві та області залежить від обраної методики оперування.
  2. Блефаропластика нижньої повіки. Проводиться при обвисанні нижньої повіки, наявності мішків, а також дозволяє прибрати грижі нижніх повік.
  3. Кругова пластика навколо очей. Коригується і верхня, і нижня повіка. Дає збільшення або зміну розрізу очей.
  4. Транскон'юктивальна блефаропластика. Ціна такої операції вища, ніж у попередніх випадках. Розріз виконується з внутрішньої сторони століття. Цей варіант підходить молодим пацієнтам, які не мають зайвої шкіри.

Методи блефаропластики, ціна в Україні

Сучасні хірурги працюють із двома основними методиками.

Якщо Вас цікавить блефаропластика, хірург нашої клініки «Арніка» проведе індивідуальну консультацію та запропонує найбільш відповідне рішення. На прийомі Ви дізнаєтесь план дій, а також ціну блефаропластики у Кременчуці та Полтавській області.

Проведення операції

Перед тим, як провести процедуру, пацієнт проходить індивідуальну консультацію. Лікар збирає анамнез, визначає, що потрібно зробити, прогнозує можливий результат. Також необхідно буде здати певні аналізи.

Пластика нижніх повік чи підтяжка повік у Полтавській області найчастіше проводиться під місцевою анестезією. Після операції накладаються шви. Використовуються дуже тонкі нитки, завдяки чому рубець залишається непомітним. У середньому тривалість операції – 20 хвилин – 1,5 години. Це залежить від обсягу робіт.

Після процедури пацієнт повинен протягом 4-5 годин бути в тугій пов'язці на очах. Зазвичай немає потреби залишатися в стаціонарі. Набряки та синці сходять приблизно за тиждень. Варто зазначити, що реакції організму кожної людини індивідуальні та післяопераційний період може протікати по-різному.

Ефекту вистачає на 5-7 років, залежно від догляду, способу життя та індивідуальних особливостей організму.

Вартість блефаропластики залежить від обраного методу роботи та ступеня вираженості дефекту. У клініці пластичної хірургії «Арніка» працюють досвідчені хірурги, які добре знайомі з проведенням таких операцій. У нас можна змінити розріз, забрати грижі, зайву шкіру, усунути птоз за приємною ціною. Зверніться до нас, щоб записатися на прийом і дізнатися, як вирішити вашу проблему!


Перелік послуг, що надаються