САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Лазерна операція (ЕВЛК)

Лазерна операція (ЕВЛК)

Ендовазальна коагуляція вен (ЕВЛК) – це чудова альтернатива традиційному лікуванню варикозу. Лазерне лікування варикозного розширення вен дозволяє досягти відмінних результатів без хірургічного втручання. Лазерне видалення вен - найменш травматічне лікування варикозу. Операція варикозу лазером проводиться, якщо консервативна терапія є неефективною.

Коагуляція вен у хірургічному відділенні «Арніка» проводиться під керівництвом досвідчених флебологів. На лікування варикозу лазером ціна формується, виходячи з обсягу робіт, складності патології. Щоб дізнатися про цю процедуру детальніше, залишайте заявку на зворотній дзвінок на нашому сайті і ми зв'яжемося з вами або зателефонуйте за номером, вказаним у контактах.

Особливості процедури

Лікування варикозу лазером не залишає після себе шрамів. Також лазерна операція вен відрізняється безболісністю, тому лікарі використовують лише місцеву анестезію, обробляючи невелику ділянку шкіри навколо ураженої вени. Процедура досить швидка, вона не займає більше ніж 40 хвилин. Лазерне лікування варикозу амбулаторне.

Якщо видаляти варикоз лазером, то ризики рецидивів чи ускладнень знижуються. Завдяки використанню сучасних технологій, оточуючі патологічну вену тканини не травмуються.

При діагнозі варикоз лазерне лікування буде кращим, оскільки воно дозволяє швидко:

Варикоз лікування лазером дозволяє усунути навіть на пізніх стадіях. Лазерна коагуляція позбавляє відразу ж від тяжкості в ногах і набряків і приводить зовнішній вигляд шкіри в порядок - патологічні вени перестають бути видно.

Проведення ЕВЛК

Операція на венах ніг лазером проводиться після комплексного обстеження пацієнта. Лазерна хірургія вен передбачає такі етапи:

  1. Анестезія ділянки, що обробляється.
  2. Створення невеликого проколу та введення зонда у просвіт ураженої судини.
  3. Лазер, що знаходиться на кінчику зонда, впливає на посудину.
  4. Лазер вени склеює, усувається просвіт і зонд дістається.

Після цього склеєний посуд заміщається фіброзною тканиною і надалі розсмоктується. При варикозі лікування лазером ціну може мати різну залежно від кількості уражених вен. Якщо ви хочете знати, яка на лікування варикозу лазером ціна в Україні – записуйтесь на прийом до «Арніка», де лікар огляне вас, оцінить ступінь проблеми та зорієнтує за вартістю.

Видалення варикозу лазером легко переноситься пацієнтами. Жодних кровотеч, рубців чи інших побічних явищ немає. Пацієнту надягають компресійні панчохи та рекомендують пройтися пішки відразу після операції. У день лікування пацієнт повертається до колишнього ритму життя.

Реабілітація

Кожен пацієнт повинен обов'язково носити компресійні панчохи. Виходячи зі стану здоров'я конкретного пацієнта визначається термін їхнього носіння – від 2 тижнів до місяця та більше. Також лікар в індивідуальному порядку може призначати певні препарати, гімнастику, масаж та інші заходи. Варикозне розширення вен лікування лазером дозволяє усунути повністю, якщо дотримуватись цих призначень.

Лазерне видалення варикозу не викликає ускладнень чи побічних явищ. На лазерне видалення вен на ногах ціна залежатиме від багатьох факторів, але низькою вона не може бути, оскільки використовуються дорогі сучасні високоефективні апарати. Звертатись слід лише у перевірені місця, у такому разі лазерна операція варикозу пройде з мінімальними ризиками.

Якщо вас цікавить лікування варикозу лазером у Кременчуці, звертайтесь до хірургічного відділення «Арніка». У нашій клініці видалення патологічних вен здійснюється високотехнологічним лазером під постійним контролем УЗДС лікарями з високою кваліфікацією.

Щоб отримати більше інформації про процедуру, а також дізнатися, яка на видалення вен лазером ціна вийде у вашому випадку, запишіться до нас на прийом. Залишіть заявку на зворотній дзвінок, і ми зв'яжемося з вами! Або дзвоніть за номером, вказаним у контактах. Ми приймемо вас найближчим часом.


Перелік послуг, що надаються