САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Видалення утворень лазером

Видалення утворень лазером

Родинки, папіломи, кондиломи та інші види наростів на шкірі – це доброякісні новоутворення. Якщо вони мають великий розмір, дуже помітні або заважають функціонувати іншим органам, це завдає відчутного дискомфорту людині. Понад те, під впливом несприятливих чинників деякі утворення можуть перероджуватися на злоякісні. Саме тому необхідно ретельно та регулярно обстежуватись та вчасно видаляти такі утворення.

Найсучасніший на сьогодні спосіб - видалення родимок лазером. Він малотравматичний, безпечний та легко переноситься, а також практично не має побічних ефектів. Завдяки різноманітності видів лазерної техніки процедура універсальна. Так можна зробити видалення мозолів лазером, лазерне видалення жировиків, папіломи на очах, губах, щоках та інших «ніжних» ділянках.

Якщо вас цікавить лазерне видалення родимок – звертайтеся до хірургічного відділення «Арніка», де працюють досвідчені фахівці цієї сфери.

Особливості процедури

Перш ніж проводити лазерне видалення бородавок, необхідний огляд пацієнта та дерматоскопія. Лікар-дерматолог, виходячи з отриманих даних, визначається із планом лікування. Процедура складається з таких етапів:

  1. Ділянка шкіри, яка буде оброблятися, знеболюють та обробляють антисептиком.
  2. Протягом кількох хвилин лікар лазерним променем впливає на пухлину.
  3. Поверхня шкіри знову знезаражується.
  4. Накладається стерильна пов'язка або пластир.

Видалення папілом лазером не займає більше 5-10 хвилин. Метод безконтактний, тобто лазер не торкається шкіри пацієнта. Це забезпечує точкову дію. Після процедури можлива легка набряклість. Кожен пацієнт отримує індивідуальні рекомендації від лікаря про те, що робити далі.

Видалення бородавки лазером передбачає деякі обмеження в період реабілітації. Заборонені СПА-процедури, солярії та тривале перебування на сонці, ванни. Також не рекомендується використовувати косметичні засоби в галузі обробки. Залежно від швидкості та якості відновлення шкіри ці обмеження призначаються на різний період.

Переваги лазерної методики

Лазерне видалення папілом, родимок, кондилом та інших доброякісних пухлин сьогодні найпоширеніший метод. Основні його переваги:

Видалити родимки лазером – це безпечно, швидко та ефективно. Однак цей метод не завжди підходить, наприклад, якщо утворення дуже велике і необхідно взяти зразок тканини для гістологічного дослідження.

Протипоказання до процедури

Видалити папіломи лазером не завжди можливо. Якщо у пацієнта виявлено такі протипоказання, процедура не проводиться:

Тож перш ніж проводити лазерне видалення кондилом, родимок, бородавок або інших утворень, необхідно пройти індивідуальну консультацію та іноді додаткові обстеження.

Послуги клініки «Арніка»

У хірургічному відділенні «Арніка» проводять лазерне видалення жировика, родимок, папілом, кондилом, гемангіом та інших видів новоутворень. На видалення родимки лазером вартість формується з її розмірів, розташування та інших особливостей. У нашій клініці використовується сучасне обладнання, та працюють лікарі з багаторічною практикою та великим досвідом роботи. Ми гарантуємо хороші результати лікування та високу якість медичного обслуговування. На видалення новоутворень лазером відгуки наших пацієнтів є лише позитивними, оскільки ця процедура відрізняється високою ефективністю.

Якісне та професійне видалення папілом лазером у Кременчуці проводиться у нашій клініці «Арніка». Якщо вас цікавить лазерне видалення ліпоми, родимки, папіломи, кондиломи чи інших утворень – звертайтесь до нашого відділення. У нас видалення кондилом лазером ціна доступна всім пацієнтів. Запишіться на прийом прямо зараз, і ми приймемо вас у зручний час!


Перелік послуг, що надаються