САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Контурна інтимна пластика

Контурна інтимна пластика

Зона бікіні у жінок зазнає впливу різних факторів, що часто стає причиною зовнішніх змін. Пологи, травми, порушення гормонального фону, вік та операції у цій зоні призводять до недосконалостей. Це провокує не лише психологічний дискомфорт, а й іноді фізичні незручності.

Інтимна хірургія дає змогу виправити такі проблеми. Але прогрес не стоїть на місці, і сьогодні жінки можуть скористатися такою послугою, як контурна пластика інтимних зон. Це ін'єкційна методика, яка є ефективною альтернативою різним операціям.

Про процедуру

Інтимна контурна пластика у жінок проводиться шляхом введення спеціальних препаратів із вмістом гіалуронової кислоти – філерів. Ця речовина позитивно позначається на клітинах організму, заповнюючи внутрішньоклітинний простір і стимулюючи вироблення колагену. За рахунок цього шкіра стає більш пружною та еластичною.

Філери складаються з біосумісних компонентів, що знижує ризик алергії та побічних ефектів. Завдяки сучасній технології введення препарату він рівномірно розподіляється під шкірою.

Така методика інтимної пластики активно застосовується у галузі естетичної гінекології. Ефект можна порівняти з операцією. Вона дозволяє скоригувати або відновити анатомію статевих органів з мінімальним дискомфортом для пацієнтки, а також позитивно впливає на її психологічний стан.

Показання для проведення процедури

Інтимна пластика для жінок рідко проводиться за медичними показаннями, найчастіше це особисте бажання пацієнтки. Процедура допомагає у таких випадках:

  1. Втрата обсягу, асиметрія великих або малих статевих губ.
  2. Вікові зміни.
  3. Слабо розвинені зовнішні статеві ознаки.
  4. Зниження пружності та тонусу шкіри в інтимній зоні.
  5. Наслідки травм промежини.
  6. Зниження чутливості, сухість піхви.

Контурна пластика підходить для жінок різного віку та здатна вирішити безліч різноманітних анатомічних та естетичних дефектів. При зовнішніх проблемах проводиться контурна пластика статевих губ, якщо дискомфорт пов'язаний з сухістю або втратою пружності стінок піхви, то потрібна контурна пластика піхви. Все це впливає на ціну процедури, час її проведення та особливості відновлення.

Можливості інтимної пластики

Введення філера дозволяє відкоригувати форму великих та малих статевих губ. Методика допомагає відновити еластичність шкіри, виправити асиметрію. Можливо відкоригувати промежину, вхід у піхву та інші з метою зменшення обсягу вагіни. Усувається сухість, що загалом позитивно позначається як інтимне життя.

Ін'єкції загалом омолоджують вульву та піхву, це позбавляє комплексів і робить жінку впевненою в собі. Також методика дає можливість збільшити зону G та клітор, що робить ці ділянки зручнішими для стимуляції та дозволяє отримувати повноцінне задоволення від близькості.

Особливості процедури

Перед пластикою жінка проходить індивідуальну консультацію. На прийомі лікар оцінює ступінь розвиненості дефекту та кількість препарату для його корекції. Також оцінюється загальний стан здоров'я пацієнтки та з'ясовується, чи є протипоказання.

Основні протипоказання

Ін'єкції не проводяться:

Це загальні фактори, які унеможливлюють пластику. Крім цього, вона протипоказана, якщо у жінки виявлені захворювання та пошкодження шкіри в місцях передбачуваних ін'єкцій, менструація, алергія на препарат або окремі його компоненти, схильність до утворення рубців.

Проведення процедури

Ін'єкції можуть робити лише профільні спеціалісти з відповідною освітою у стерильних умовах. Для максимального комфорту пацієнтки облаштовано спеціальний кабінет із необхідним обладнанням.

Перед тим, як ввести препарат, на необхідній ділянці шкіри видаляється волосся. Потім застосовується анестезуючий спрей або крем, щоб маніпуляція не викликала дискомфорту. Поверхня обробляється антисептиком.

У середньому процес займає 30 хвилин. Для введення філера використовуються канюлі – спеціальні голки, які забезпечують безпечне та комфортне проведення процедури та полегшують рівномірний розподіл препарату.

Відновлення

Протягом 14 днів після проведення маніпуляцій слід уникати обігрівальних процедур (гарячі ванни, лазні, сауни). Зона обробки не повинна зазнавати фізичних впливів приблизно тиждень. Потрібно утриматися від статевих контактів на 10-12 днів.

Результат

Ефект від процедури видно відразу, найкращий результат виникає черезкілька днів і тримається протягом року, але це залежить від індивідуальних особливостей організму.

Контурна інтимна пластика у Кременчуці та Полтавській області

Процедура відновлення зовнішньої привабливості та функціональності статевих органів шляхом введення філерів проводиться в нашій клініці «Арніка». Наші фахівці досягають найкращих результатів: у клієнток спостерігається усунення естетичних дефектів, сухості та інших проблем. У нашій команді лише компетентні косметологи з великим досвідом роботи. У своїй роботі ми застосовуємо виключно сучасні препарати, які відповідають усім стандартам якості. Вони не викликають алергії та забезпечують очікуваний ефект.

Ціна контурної інтимної пластики залежить від кількості препарату, який використовує лікар. На цей показник впливає характер дефекту та ступінь складності. Якщо Вас цікавить інтимна пластика піхви або статевих губ - записатися на прийом до профільного фахівця можна прямо зараз онлайн або по телефону. Ми гарантуємо якісне вирішення будь-якої делікатної проблеми!


Перелік послуг, що надаються