САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Біоревіталізація, мезотерапія

Біоревіталізація, мезотерапія

Пластична хірургія на сьогоднішній день пропонує безліч варіантів вирішення проблем, пов'язаних із віковими змінами шкіри та іншими дефектами зовнішності. Мезотерапія та біоревіталізація – це сучасні ін'єкційні процедури, спрямовані на корекцію найрізноманітніших проблем зі шкірою. Також варто відзначити, що існує безін'єкційна мезотерапія та лазерна біоревіталізація – це неінвазивні методики, які полягають у нанесенні спеціального складу на шкіру та подальшій обробці ділянки спеціальним апаратом. Але найпопулярнішими та найефективнішими залишаються саме ін'єкційні методи.

Особливості та результат процедур

Вони дуже схожі між собою, оскільки мають такі ефекти:

Але є кілька істотних відмінностей.

Мезо обличчя та інших частин тіла – це процедура введення внутрішньо шкіри біологічно активних речовин. Склади можуть бути різними, залежно від необхідного ефекту. Там можуть бути вітаміни, мікроелементи, гіалуронова кислота у комплексі з іншими елементами. Мезотерапія волосся в Кременчуці дозволяє зупинити їх випадання, прискорити ріст і зробити більш слухняним, мезотерапія навколо очей позбавляє дрібних зморшок і синців. Головна мета даної процедури – покращити в обраній ділянці кровотворення, циркуляцію крові, а також стимулювати вироблення власного колагену та еластину шкірою.

Оброблятися може будь-яка проблемна ділянка. Чого можна очікувати від процедури:

Для такої процедури, як мезотерапія протипоказання, включають:

Біоревіталізація відрізняється від мезотерапії тим, що під шкіру вводиться гіалуронова кислота. Вона міститься у всіх шарах шкіри та виробляється організмом, а з віком її синтез скорочується, з чим і пов'язують вікові зміни шкіри. Залежно від потреб, проводиться біоревіталізація губ, біоревіталізація навколо очей та інших ділянках обличчя. Основні ефекти цієї процедури:

Оскільки в цьому випадку під шкіру вводиться знайома молекула, біоревіталізація вважається більш безпечною та щадною для організму. На таку процедуру як біоревіталізація особи ціни відрізняються залежно від препарату та зони обробки. Популярні препарати для біоревіталізації – гіалуаль, аквашайн купити в Україні можна за різними цінами, від чого і залежатиме вартість уколів гіалуронової кислоти.

Так само і на мезотерапію ціни можуть дуже відрізнятися. На мезотерапію волосся ціна буде вищою, ніж на мезотерапію очей, тому що потрібні абсолютно різні склади та площа обробки різна.

Результати від процедур слід очікувати протягом 2-3 тижнів у середньому. Це визначається індивідуальними особливостями організму.

Проведення процедур в «Арніку»

У сучасній косметології мезотерапія та біоревіталізація дозволяють вирішити такі проблеми, як в'ялість шкіри, зморшки, нерівномірний колір, сухість. Ефективна не тільки мезотерапія для обличчя, а й для волосся. Якщо вас цікавить мезотерапія для волосся у Кременчуці або будь-який інший вид цієї процедури – можете звернутися до нашого хірургічного відділення «Арніка». Також у нас найвигідніша на біоревіталізацію ціна в Кременчуці. Ми використовуємо лише безпечні препарати для мезотерапії та сучасні апарати для мезотерапії обличчя.

Біоревіталізація та мезотерапія у Кременчуці у хірургічному відділенні «Арніка» - це безпечно та ефективно. Для розщеплення зайвого жиру використовуються ліполітики у Кременчуці у нашій клініці – це нешкідливі склади, які дозволяють вирівняти поверхню шкіри, позбутися невеликих жирових відкладень. Також проводиться мезотерапія тіла, оскільки ми працюємо не лише з проблемами на обличчі.

Щоб дізнатися на такі процедури як мезотерапія та біоревіталізація ціни – залиште заявку на зворотній дзвінок у нас на сайті або зателефонуйте за вказаним у контактах номером. На індивідуальній консультації лікар пояснить, як можна вирішити вашу проблему і якою буде вартість процедур.


Перелік послуг, що надаються