САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Пластична хірургія

Пластична хірургія України сьогодні дозволяє виправити практично будь-які вроджені чи набуті дефекти зовнішності. Це дарує кожній людині можливість змінити своє життя та ставлення до себе, стати привабливішим та впевненішим.

Пластична хірургія у Кременчуці у відділенні «Арніка» дає можливість позбутися дефектів у різних частинах тіла, змінити їх форму, розмір, відкоригувати контури та багато іншого. Наші фахівці застосовують у роботі лише перевірені сучасні технології, завдяки чому досягають відмінних результатів для пацієнтів. Пластичні операції у нашому відділенні безпечні для здоров'я, тому що ми проводимо ретельне обстеження, перш ніж вносити будь-які корективи.

Основні напрямки пластичної хірургії

У ситуаціях, коли косметичні та доглядові процедури, а також корекція способу життя безсилі, є сенс звернутися до пластичної хірургії. Це надасть помітний ефект надовго. Є 2 основних напрямки:

Естетична пластична хірургія в Україні є дуже популярною. Вона застосовується для усунення будь-яких недоліків зовнішності, щоб зробити людину більш привабливою та впевненою в собі. Реконструктивна хірургія більше орієнтована відновлення функцій тих чи інших органів. Особливо актуально це після травм, операцій, що спричинили розвиток недоліку, або при вроджених патологіях. реконструктивна хірургія завжди має медичні показання.

Наш центр пластичної хірургії працює у двох цих напрямках та проводить різноманітні види операцій як для жінок, так і для чоловіків. Кожен пластичний хірург Кременчука, який працює в «Арніку», має відповідну кваліфікацію та досвід роботи у даній сфері.

Послуги хірургічного відділення «Арніка»

Наша клініка пластичної хірургії Кременчука пропонує такі послуги:

  1. Інтимна хірургія – операції з корекції різних дефектів статевих органів.
  2. Контурна пластика обличчя – ботулінотерапія, плазмоліфтинг та інші процедури для підтримки молодості та краси.
  3. Пластика молочних залоз – збільшення та зменшення грудей, корекція форми грудей, ареоли та сосків.
  4. Хірургія обличчя – ниткові підтяжки, корекція вушних раковин, блефаропластика та інші операції.
  5. Хірургія тіла – ліпосакція, абдомінопластика, пластика пупка тощо.

Перед операцією ми обов'язково консультуємо пацієнта та направляємо на обстеження для виявлення або виключення протипоказань. Якщо вас цікавить пластична хірургія, фото до та після можна буде переглянути у нас у відділенні. Найкращі пластичні хірурги Кременчука зроблять все можливе для виправлення вроджених чи набутих вад обличчя та тіла.

В «Арніку» надається весь спектр послуг: від індивідуальної консультації до супроводу під час відновлення. Залежно від ступеня проблеми та складності операції лікування може проводитися амбулаторно або в стаціонарі. Наша клініка має в своєму розпорядженні свою лабораторію для комплексного доопераційного обстеження, а також комфортні умови стаціонару. Кожен пацієнт отримує індивідуальні призначення для реабілітації.

На пластичну хірургію у Кременчуці ціни ви можете дізнатися лише після консультації з хірургом. Про те, скільки коштує пластична операція, неможливо сказати відразу, необхідно розуміти ступінь проблеми пацієнта, бажаний результат та методи проведення операції.

Кожен вид операції відрізняється вартістю, складністю проведення, особливостями періоду відновлення. На пластичну операцію носа у Кременчуці ціна істотно відрізнятиметься від пластики вух, наприклад, або блефаропластики. Тому що різні втручання потребують різного підходу та кваліфікації лікаря.

Докладніше про пластичну хірургію ціни в Україні, зв'язавшись з нами онлайн або по телефону. Ми запишемо вас на прийом у будь-який зручний час.


Перелік послуг, що надаються