САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Контурна пластика

Вікові зміни неминуче відбиваються на зовнішності людини: м'язи втрачають пружність, шкіра стає в'ялішою, з'являються зморшки. І якщо недоліки на тілі ще можна скоригувати, займаючись спортом, або приховати за допомогою одягу, то на обличчі всі недоліки дуже помітні.

Раніше підтяжку особи здійснювали лише хірургічно, але сьогодні існує сучасний та ефективний метод омолодження – контурна пластика обличчя. Для людей, які не готові на операцію, це відмінний варіант. Пластика особи у Кременчуці проводиться у хірургічному відділенні «Арніка». Наші спеціалісти знають, як вирішити будь-які недоліки зовнішності. Ми працюємо лише препаратами з доведеною ефективністю.

Опис процедури

Контурна пластика – це ін'єкції спеціальних речовин, які спрямовані на корекцію форми, обсягів та контурів обличчя. Речовини натурального походження та нетоксичні для людини. Вони вводяться в глибокі шари шкіри та відновлюють тканини, наводячи шкіру в тонус і забезпечуючи здоровий, молодий та доглянутий вигляд. Результат від процедур видно відразу.

Найпопулярніші препарати для ін'єкцій – це ботокс або диспорт, гіалуронова кислота, власна плазма пацієнта та різні «коктейлі», до складу яких можуть входити різні компоненти для здоров'я шкіри.

Вартість контурної пластики залежатиме від багатьох факторів: речовина, необхідний об'єм, область обробки, вихідний стан шкіри. До того ж, така контурна підтяжка обличчя – дуже копітка, складна процедура, яка потребує високої кваліфікації фахівця. Тому охочі змінити щось на вигляд повинні бути готові до того, що на якісну контурну пластику ціни не бувають низькими.

Види контурної пластики

Контурна корекція обличчя дозволяє виправити будь-яку область. Найбільш популярні:

Окрім цього, можлива контурна пластика щік та контурна корекція губ. Такі маніпуляції дозволяють вирішити безліч проблем: асиметрія обличчя, виражені зморшки, тонкі губи з нечітким контуром, ямки на підборідді, слабко виражені вилиці, занадто великі щоки і т.д. Відповідно, на таку процедуру, як контурна пластика, ціна залежатиме від вихідної проблеми: різні області мають свої особливості шкірного покриву, а отже, необхідні індивідуальні рішення для кожної частини особи.

Якщо вас цікавить безопераційна пластика підборіддя у Кременчуці або будь-який інший вид пластики – телефонуйте нам та записуйтесь на прийом, ми підберемо оптимальний варіант корекції зовнішності саме для вас!

Переваги контурної пластики

Можливості таких методів омолодження практично безмежні. Контурна пластика під очима дозволяє прибрати зморшки та зробити непомітними мішки. Контурна пластика носа у Кременчуці, яка проводиться у нашій клініці, дозволяє скоригувати його форму. Пластика губ робить їх більш об'ємними, симетричними та гладкими. Якщо вам потрібна контурна пластика губ у Кременчуці – зробити це можна у нашому хірургічному відділенні «Арніка». Сучасні препарати, нове обладнання та висока кваліфікація лікарів гарантують ефективний результат у короткий термін!

Основні переваги контурної пластики:

На таку процедуру як пластика овалу обличчя ціна залежить від багатьох факторів. Зазвичай, достатньо однієї процедури, але в деяких випадках необхідно пройти курс ін'єкцій. Також від індивідуальних особливостей організму залежить тривалість збереження ефекту.

Якщо вам потрібна корекція носа, підборіддя, видалення зморшок чи контурна пластика губ, ціна буде відома після індивідуальної консультації. Записуйтесь на прийом до наших лікарів, щоб дізнатися, яка процедура вам підійде, яких результатів можна досягти і скільки це буде коштувати. Ми чекаємо на вашу заявку або дзвінок!


Перелік послуг, що надаються