САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Хірургія обличчя

Пластика особи включає цілий комплекс операцій, спрямованих на поліпшення зовнішнього вигляду. Пластичні операції дуже затребувані в сучасній хірургії, оскільки дозволяють не лише виправити вікові зміни, але й позбавитися наслідків різних травм, уроджених дефектів.

Якщо вас цікавить пластична хірургія у Кременчуці – наше хірургічне відділення «Арніка» з радістю вам допоможе! У нас ви можете виправити будь-які дефекти зовнішності та бути впевненими у високому професіоналізмі та компетентності лікарів. Наша клініка пластичної хірургії Кременчука на сьогоднішній день є лідером у цій сфері.

Можливості хірургії особи

Сучасна пластична хірургія України має два основні напрямки: естетичний та реконструктивний.

Пластична операція в наявності може проводитися виключно за бажанням пацієнта, якщо його не влаштовує власна зовнішність – тоді це естетична хірургія. А виправлення вроджених дефектів, а також після різних травм та ушкоджень – це реконструктивна хірургія. Такий поділ є досить умовним, оскільки часто операція виконує два завдання одночасно.

Часто косметична хірургія вирішує лише психологічні проблеми, оскільки різні недоліки призводять до комплексів і навіть депресій, що знижує якість життя людини. Рідше такі операції проводяться, коли наявність дефекту заважає іншим органам функціонувати нормально (наприклад, великі рубці).

Що вирішує пластична хірургія обличчя:

Залежно від обраної операції відрізняється її час проведення, період реабілітації та складність. На пластичну хірургію у Кременчуці ціни також залежатимуть від цих показників. Але підготовка до будь-якої процедури відбувається однаково.

Як відбувається підготовка?

Будь-який центр пластичної хірургії проводить попередню консультацію з пацієнтом та призначає йому низку обстежень. Це необхідно для того, щоб зрозуміти, якого результату можна досягти, коли він буде видно. Обстеження проводяться виявлення можливих протипоказань – це низку захворювань, у яких будь-які хірургічні втручання заборонені. Якщо їх буде виявлено, хірург може відмовити у проведенні операції.

Також під час зустрічі з'ясовується, яка на процедуру підтяжка особи ціна буде в індивідуальному випадку. Після цього приймається рішення про проведення операції та призначається день, коли буде зроблена пластика обличчя у Кременчуці.

Послуги хірургічного відділення «Арніка»

У нашій клініці працюють професіонали своєї справи – це найкращі пластичні хірурги України, які проводять такі хірургічні втручання:

Широкий спектр послуг дозволить вам вирішити будь-яку естетичну проблему. Пластичний хірург Кременчука знайде індивідуальний підхід і вибере оптимальний для вас варіант. Всі лікарі нашої клініки пластичної хірургії в Кременчуці мають медичну освіту та профільні знання для проведення серйозних операцій.

На пластичну хірургію ціни в Україні відрізняються, залежно від обраної послуги, рівня клініки та професіоналізму лікарів, які там працюють. Ви повинні розуміти, що якісна пластична хірургія ціну не може мати надто низьку. Хірургія в Кременчуці в «Арніку» проводиться на найвищому рівні: ми маємо все необхідне для цього обладнання, а також комфортні умови для післяопераційного відновлення.

Якщо ви хочете дізнатися, яка на пластичну операцію особи ціна буде у вашому випадку або поставити інші питання - зв'яжіться з нами онлайн або телефонуйте, вказаному на сайті. Ми запишемо вас на прийом у зручний для вас час, де ви дізнаєтесь про всі деталі та вартість пластики обличчя.


Перелік послуг, що надаються