САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Пластика грижових воріт нітиноловою сіткою

Пластика грижових воріт нітиноловою сіткою

Грижі – це дуже небезпечне явище, при якому через отвори ослабленої черевної стінки живота випирає вміст черевної порожнини або жирова тканина. Грижі передньої черевної стінки дуже небезпечні, вони травмують навколишні тканини, можуть призводити до спайкових процесів. Також є ризик утиску, при якому вміст грижі здавлюється, кровообіг у цій зоні не може. Цей стан є небезпечним для життя.

На сьогоднішній день єдине ефективне лікування гриж – герніопластика, тобто видалення грижі живота. Операція підходить для будь-якого виду дефекту.

Види гриж

Розрізняють кілька видів гриж, залежно від їх розташування:

  1. Білі лінії живота або передочеревинна ліпома. У цьому випадку грижовий мішок утворюється в сухожильних волокнах між м'язами по середній лінії живота.
  2. Грижа пупкова. Органи черевної порожнини виходять за її межі через пупкове кільце.
  3. Куля пахова. Випинання органів очеревини через пахвинний канал. Найчастіше зустрічається пахова грижа у чоловіків.
  4. Стільна грижа. Органи виходять за межі черевної стінки через стегновий канал.
  5. Післяопераційна вентральна грижа. Утворюється на місці післяопераційного рубця після операцій на органах черевної порожнини.

Будь-яка черевна грижа лікується оперативним втручанням. Тому операцію показано всім, у кого виявлено таку проблему. Якщо пустити розвиток проблеми на самоплив, може сформуватися невправна грижа, що спричиняє масу ускладнень.

Техніки операцій

Пластика гриж проводиться за двома методиками: з використанням власних тканин пацієнта та з використанням спеціальних сіток. Перша підходить для пацієнтів із невеликими грижовими воротами. Друга – більш універсальна та ефективна. Сучасні операції проводять як відкритим методом, так і лапароскопічним.

Пластика грижових воріт нітиноловою сіткою

Сітчастий імплантат забезпечує ефективне лікування пахвинної грижі та інших її видів. Не потребує пришивання. Це полегшена сітка, натягнута на каркас зі сплаву титану нікелю (нітінолу). Даний матеріал дуже пружний і має здатність запам'ятовувати форму. Завдяки цьому сітка точно повторює анатомію зони встановлення.

Така сітка не зморщується, завдяки чому ризик рецидиву зводиться до мінімуму. На сьогоднішній день пластика пахвинної грижі таким методом успішно застосовується сучасними хірургами на практиці. У клініці «Арніка» нитки сітки активно використовуються для лікування гриж черевної стінки будь-якого виду.

Підготовка до операції

Насамперед пацієнт проходить консультацію хірурга. Він оцінює масштаби проблеми та підбирає оптимальний метод лікування. Також необхідно буде здати лабораторні аналізи, додатково лікар може призначити УЗД, ЕКГ та інші обстеження.

Операція проводиться натще, напередодні пацієнт повинен приймати легку їжу. В індивідуальному порядку можуть призначатися проносні засоби для чищення.

Реабілітація

Звести ризик рецидиву до мінімуму можна, суворо дотримуючись усіх вказівок лікаря. Весь післяопераційний період лікарі рекомендують носити бандаж. Важливим є дотримання спеціальної дієти, заборонені важкі фізичні навантаження.

Професійна хірургія грижі в клініці «Арніка»

Лікування грижі у Полтаві та області здійснюється по-різному для кожного пацієнта. Хірурги клініки «Арніка» обов'язково враховують індивідуальні особливості організму, рівень розвитку патології.

Пластика грижі – це єдиний сьогодні спосіб позбутися цієї проблеми та убезпечити себе від небезпечних для життя наслідків. Ми застосовуємо лише сучасні методики та використовуємо сітки високої якості від перевірених виробників, що дозволяє отримати позитивний результат та знизити ризики виникнення рецидиву.


Перелік послуг, що надаються