САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Інтимна хірургія

Інтимна пластика – найкраща сучасна можливість змінити форму, розмір та обсяг статевих органів. Проводиться і у чоловіків, і у жінок, за медичними показаннями чи за бажанням пацієнта. Надає безліч можливостей для виправлення набутих або вроджених дефектів геніталій, дозволяє швидко відновитися і знову набути впевненості в собі.

У хірургічному відділенні «Арніка» доступні різні види інтимної пластики. З якою делікатною проблемою ви б не прийшли до нас – ми допоможемо вам її вирішити! Просто запишіться до нас на консультацію, щоб дізнатися докладніше, як проводиться інтимна пластика у Кременчуці у нашій клініці.

Можливості інтимної пластики

Різні недоліки в галузі геніталій не тільки провокують комплекси та депресію, а й можуть впливати на функціональність статевих органів. Тому інтимна хірургія не лише спрямована на вирішення естетичних проблем, а й проводиться за медичними показаннями. Які можливості надає ця галузь хірургії:

Дуже важлива сучасна інтимна пластика для жінок і чоловіків, оскільки дає можливість отримати здоров'я та психологічне задоволення, впевненість у собі та своїй привабливості.

Види пластики

Інтимна пластика у Кременчуці поділяється на жіночу та чоловічу. Інтимна пластика у жінок вирішує найрізноманітніші проблеми. Основні види:

  1. Лабіопластика – інтимна пластика малих губ. Вирішує проблеми обвисання шкіри, розтягувань, асиметрії, гіпертрофії.
  2. Кольпорафія – пластика піхви, призначена для лікування опущення стінок вагіни, розтягувань, рубців.
  3. Гіменопластика – короткострокове та довгострокове відновлення цноти.
  4. Інтимна контурна пластика – ін'єкції філерів для надання обсягів та корекції форми.

Пластична хірургія статевих губ дозволяє виправити їх форму, надати обсягу, відновити симетрію. Пластика піхви дозволяє повернути тканинам колишній стан, відновити правильні інтимні відчуття. Для проведення операцій використовуються найщадніші методики. Можлива лабіопластика лазером, яка добре переноситься та не викликає великих крововтрат, не залишає слідів.

Вартість операцій різна, наприклад, на таку процедуру як лабіопластика ціна в Кременчуці відрізнятиметься від ціни за гіменопластику, через різні інструменти та складність проведення.

Чоловіча інтимна пластика дозволяє позбутися вроджених чи набутих патологій, які заважають пацієнтові насолоджуватися інтимним життям та викликають комплекси. Адже деякі фізіологічні дефекти статевого члена можуть бути причиною урологічних захворювань, еректильної дисфункції та інших проблем.

Найпопулярніші пластичні операції у чоловіків – це обрізання крайньої плоті (циркумцизіо) та пластика вуздечки (френулопластика). Вони дозволяють відновити анатомічно правильну будову статевого органу. Не залишайте такі проблеми без уваги – звертайтеся до хірургічного відділення «Арніка» і ми допоможемо вам!

Сучасні клініки інтимної пластики мають у своєму розпорядженні новітнє обладнання для діагностики та проведення операцій. Перш ніж вносити корективи в організм, необхідне комплексне обстеження пацієнта. Тільки індивідуальний підхід забезпечить добрий результат. Тому на інтимну пластику ціна не може бути низькою.

Якщо вас цікавить інтимна пластика, клініка Кременчука «Арніка» готова запропонувати свої послуги. На попередній консультації з хірургом ви зможете дізнатися про все: яка операція вам допоможе, як вона проводиться, скільки коштує і т.д. Щоб записатися до нас на прийом – просто зателефонуйте за номером, вказаним у контактах, або залишайте заявку на зворотний дзвінок, і ми зв'яжемося з вами самі!


Перелік послуг, що надаються