САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

О Нас

Хірургічне відділення «Арніка»

Наше відділення займається проведенням хірургічних операцій у найрізноманітніших напрямках. У місті Кременчук ми займаємо лідируючі позиції у сфері медичного обслуговування. У клініці використовується найкраще обладнання, якісні витратні матеріали, а лікарі працюють лише за сучасними технологіями хірургії. Персонал відділення постійно вдосконалюється та підвищує свою кваліфікацію, завдяки чому з кожним роком нам вдається досягати найкращих результатів.

Ми надаємо такі послуги:

Ми можемо забезпечити комфортні умови для кожного пацієнта, тому що у нас є своя лабораторія для проходження діагностики та стаціонар. У післяопераційний період дуже важливо забезпечити належний догляд пацієнту, тому реабілітація в нашій клініці відбувається у співпраці з лікарями-косметологами під супроводом хірурга, що оперує. Все це, а також турбота кваліфікованого персоналу дає можливість максимально швидко відновитись після втручання.

Для проведення операцій ми вибираємо щадні методики, що дозволяє досягти гарного косметичного ефекту, скоротити період відновлення та зробити його легшим.


Звертаючись до хірургічного відділення «Арніка», ви отримаєте широкий спектр професійних послуг, точну діагностику, комфортні умови перебування в клініці. Гарантуємо індивідуальний підхід та повну конфіденційність!
 
Перелік послуг, що надаються