САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Хірургія тіла

Сучасні пластичні операції допомагають багатьом людям позбутися недоліків, які знижують якість життя та стають причиною великих комплексів. Більше того, бувають вади, які позначаються і на фізичному здоров'ї, і щоби виправити їх, немає кращого варіанту, ніж пластична хірургія тіла. Це цілий напрямок, що включає операції на різних частинах тіла за різними методиками.

Якщо вас цікавить пластична хірургія у Кременчуці – звертайтесь до хірургічного відділення «Арніка». Ми працюємо з такими проблемами як надлишкові жирові відкладення, розтяжки, зморшки, келоїдні рубці та багато інших. Пластика тіла у нашій клініці проводиться на сучасному обладнанні. Ми маємо всі необхідні умови для доопераційної діагностики, а також для комфортного періоду відновлення.

Основні види операцій

Які послуги пластичної хірургії ви можете отримати в «Арніку»:

  1. Корекція рубців, видалення шрамів різної складності. Можливе як лазерне, так і хірургічне усунення проблеми.
  2. Умбілікопластика – пластика пупка. Проводиться як самостійно, так і в рамках видалення пупкової грижі.
  3. Абдомінопластика – операція з видалення надлишкової шкіри на животі, жирових відкладень, корекція м'язів живота.
  4. Ліпосакція – усунення зайвого підшкірного жиру з будь-якої ділянки тіла.

Пластична хірургія Кременчука – це ваш шанс позбавитися проблем, які не вирішуються ні корекцією способу життя, ні косметичними процедурами. Операція дасть швидкий результат, а швидке та комфортне відновлення у нашому відділенні під наглядом досвідчених лікарів дозволить незабаром повернутися у свій звичайний графік.

Завдяки хірургії тіла можна повернути гарні форми після пологів, різкого набору ваги чи схуднення. Вона допоможе вам повернути привабливість фігури та позбутися комплексів, пов'язаних із цим. Також наші послуги спрямовані на покращення зовнішнього вигляду шкірного покриву – видалення рубців та шрамів, які можуть впливати на функціональність інших органів.

Протипоказання до пластики

Незалежно від того, яка операція проводитиметься, необхідне попереднє обстеження пацієнта. Якщо виявляються такі протипоказання, то пластик тіла не проводиться або відкладається:

Для окремих видів операцій можуть бути окремі протипоказання. Наприклад, захворювання шкіри.

Клініка пластичної хірургії у Кременчуці

У хірургічному відділенні «Арніка» працюють досвідчені пластичні хірурги Кременчука. У нас виконується пластика будь-якого рівня складності: від коротких малоінвазивних процедур до складних і тривалих операцій, таких як ліпосакція, наприклад. У нашому місті ми – один із найбільших та найрозвиненіших медичних центрів, які займаються вирішенням естетичних проблем за допомогою пластики.

Сучасні пластичні хірурги України працюють на новітньому устаткуванні з використанням нових матеріалів, завдяки чому результати операції завжди відповідають очікуванням пацієнта. На пластичну хірургію ціни в Україні відрізняються залежно від обраної операції.

Щоб дізнатися про ціни на пластичну хірургію в нашому центрі, запишіться на прийом до хірурга на сайті онлайн або зателефонуйте за вказаним у контактах номером. Завдяки комфортним умовам, грамотному персоналу та сучасному обладнанню процес операції в «Арніку» абсолютно безпечний для пацієнта, а відновлення проходить швидко і правильно.


Перелік послуг, що надаються