САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Видалення обвислого живота (абдомінопластика)

Видалення обвислого живота (абдомінопластика)

Абдомінопластика - це пластика живота, або, як її ще називають - підтяжка живота. Це операція, під час якої з живота видаляється зайва шкіра, жирові тканини. Також в рамках абдомінопластики проводиться зшивання м'язів черевної порожнини, що розійшлися.

Ціна абдомінопластики у Кременчуці залежатиме від багатьох факторів, тому потрібна первинна консультація. У хірургічному відділенні «Арніка» проводиться операція абдомінопластики під керівництвом досвідчених хірургів. У нашій клініці є всі умови, щоб корекція живота пройшла успішно – сучасне обладнання для діагностики та оперування, комфортні умови стаціонару, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Тому якщо вас цікавить абдомінопластика у Кременчуці – звертайтесь до нас та записуйтесь на індивідуальну консультацію!

Абдомінопластика живота: показання та протипоказання до операції

Абдомінопластика в Україні досить популярна операція. Сучасні лікарі мають повноцінні знання та навички для її проведення. До рішення зробити підтяжку живота вдаються не тільки жінки, операція можлива і для чоловічої статі. Основні свідчення:

  1. Надмірний обсяг жирової тканини на животі та боках.
  2. Різні дефекти після пологів: провисання, обсяги, які не йдуть.
  3. Обвисання шкіри після пологів або різкого схуднення.
  4. Діастаз м'язів живота (розбіжність або розтягування).

Це все не просто естетичні проблеми, іноді вони заважають жити чи зовсім небезпечні для здоров'я. Пластика живота абдомінопластика дає швидкий і одразу помітний результат. Також досить часто проводиться пластика живота після пологів у жінок, які стикаються, крім зайвих жирових відкладень, з розбіжностями м'язів, розтяжками.

Загальні протипоказання:

При виявленні інших протипоказань, хірург направляє до профільного фахівця для вирішення проблеми та приймає рішення, чи проводитиметься абдомінопластика – пластика живота.

Різновиди операції

Перш ніж проводитиметься абдомінопластика у Кременчуці, лікар-хірург нашого відділення оглядає пацієнта та оцінює обсяги роботи. Після цього буде обрано один із видів цієї операції. Всі вони відрізняються технікою виконання.

Розрізняють класичну, ендоскопічну, велику та мініабдомінопластику. Якщо у пацієнта жирова тканина у невеликих обсягах, то проводиться ендоскопічна (без розрізів) чи мініабдомінопластика. Якщо ж зайвих відкладень багато, то абдомінопластика в Кременчуці може поєднуватися з іншою операцією – ліпосакцією для досягнення максимального ефекту.

Якщо вам потрібна підтяжка живота після пологів, різкого схуднення або інших факторів – звертайтеся до фахівців «Арніка». Ми підберемо оптимальний варіант саме для вас, щоб максимально легко та ефективно вирішити вашу проблему.

Проведення абдомінопластики

У середньому операція триває від 2 до 4 годин. Вибір анестезії залежить від виду операції та її складності. Після цього пацієнт перебуває в стаціонарі під наглядом лікарів.

Після операції абдомінопластики реабілітація триває 2-4 місяці, вже через цей час можна оцінити перші результати. Відновлювальний період передбачає носіння спеціального бандажу 1-2 місяці. Після маніпуляцій спостерігаються синці, набряки, знижена чутливість в оперованій ділянці, болі при рухах. Якщо дотримуватись усіх призначень лікаря, це швидко пройде.

Яка на операцію абдомінопластика ціна вийде саме у вашому випадку, стане відомо після зустрічі з лікарем. Результат від операції, період реабілітації та побічні ефекти у різних пацієнтів відрізняються, оскільки це залежить від індивідуальних особливостей організму.

Щоб записатися до нас на прийом і дізнатися про ціни пластики живота – скористайтеся нашим сайтом або зателефонуйте за номером, вказаним у контактах. Ми приймемо вас у зручний час!


Перелік послуг, що надаються