САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Пластика малих статевих губ (лабіопластика)

Пластика малих статевих губ (лабіопластика)

Збільшення, розтягування та інші деформації малих статевих губ не несуть прямої загрози здоров'ю, але можуть приносити дискомфорт та комплекси життя жінки. Лабіопластика – операція, яка допомагає позбутися цих проблем. Корекція статевих губ дозволяє зменшити їх, надати бажаної форми. Це єдиний вихід, якщо жінка зазнає дискомфорту при ходьбі, заняттях спортом, статевого життя, або страждає від комплексів, пов'язаних із незадовільним зовнішнім виглядом інтимних органів.

Якщо Ви хочете проконсультуватися з цього питання, а також дізнатися ціну пластики статевих губ у Кременчуці та Полтавській області, можете звернутися до нашої клініки “Арніка” на сайті або за вказаним телефоном, і ми виберемо зручний час зустрічі.

У яких випадках рекомендується лабіопластика?

Пластика малих губ проводиться, якщо у пацієнтки яскраво виражені:

До таких проблем можуть призводити різні фактори: зміни, зумовлені віком, травми геніталій, розтягування та розриви в процесі пологів, дисбаланс гормонів, зміна ваги тощо.

Зменшення статевих губ може бути рекомендовано лікарем, якщо їх диспропорція викликає у жінки болючі відчуття під час занять спортом, статевих актів, тривалого сидіння або носіння певних видів спідньої білизни. Після корекції жінка не лише позбавляється фізичного дискомфорту, а й психологічного стресу, що в цілому позначається на поліпшенні якості життя.

Пластика статевих губ у Кременчуці та Полтавській області

Операцію проводять з метою зменшення розміру та покращення форми малих статевих губ. Загальні протипоказання: гострі інфекційні захворювання, онкологія, проблеми із серцево-судинною системою, щитовидкою, цукровий діабет, а також різні венеричні хвороби та інфекції статевих органів.

Ціна інтимної пластики залежить від того, наскільки складна проблема і чи виконуватимуться суміжні операції (наприклад, пластика клітора спільно з лабіопластикою).

Підготовчий етап

Щоб виключити ускладнення під час та після операції, лікар проводить попередній огляд, збирає анамнез пацієнта та призначає йому здачу певних аналізів (дослідження крові, урогенітальний мазок). Зазвичай це триває 1-3 дні.

На консультації лікар запропонує можливі варіанти вирішення проблеми, також пацієнт може переглянути результат лабіопластики на фотографіях, щоб зрозуміти приблизний ефект від операції. Абсолютної симетрії малих статевих губ після корекції практично неможливо досягти, але зазвичай результату достатньо, щоб задовольнити пацієнта.

Проведення операції

pОбрізання статевих губ проводиться хірургічно. У сучасних клініках можлива лабіопластика лазером, що дозволяє зменшити крововтрату та знизити ризик синців при загоєнні.

У середньому операція зі зменшення статевих губ займає від півгодини до 1 години, проводиться під загальним чи місцевим наркозом. Пацієнтку можуть відпустити додому після операції або на 1 день залишити у стаціонарі.

Рани зшиваються швами, які розсмоктуються самі, застосовується асептична наклейка. Зменшення малих губ має такі побічні ефекти:

У середньому все відбувається протягом 1-2 тижнів. Цей період потрібно утриматися від купання у водоймах та занять спортом. Інтимна близькість можлива за місяць. Статеві губи необхідно буде обробляти антисептичними розчинами кілька разів на день.

Рубці практично непомітні. Результат є постійним, але може змінюватися після пологів.

Щоб дізнатися ціну лабіопластики у Полтавській області та записатися на прийом, зверніться до нашої клініки «Арніка». Ми гарантуємо сучасний професійний підхід до вирішення інтимних проблем. Завдяки використанню нового медичного обладнання та сучасним методам роботи, нам вдається досягти задовільних результатів операції та швидкого відновлення пацієнток.


Перелік послуг, що надаються