САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Хірургія грудей

Хірургія грудей – це ціла група пластичних операцій, спрямованих на зміну зовнішнього вигляду молочної залози. До них відносяться підтяжка грудей, операція зі збільшення грудей, корекція її форми та інші маніпуляції. Всі вони дозволяють позбутися дефектів, які заважають комфортному життю та знижують впевненість у собі.

Пластична хірургія у Кременчуці проводиться у нашому хірургічному відділенні «Арніка». Найкращі хірурги Кременчука здатні вирішити будь-яку проблему. До нас можуть звертатися як жінки, так і чоловіки – у нас проводяться всі види пластичних операцій та лікування гінекомастії у чоловіків.

Різновиди операцій на грудях

Збільшення грудей у ​​Кременчуці, мабуть, одна з найпопулярніших операцій. Сучасні жінки досить часто вдаються до цієї процедури, адже вона дозволяє швидко отримати бажаний результат. Збільшення грудей у ​​Кременчуці проводиться з використанням імплантатів, які бувають різних розмірів та форми. Залежно від індивідуальних особливостей організму та бажаного ефекту, операція проводиться по-різному. На збільшення грудей ціна залежить від виду та форми імплантатів, а також складності операції. У нас можна безпечно збільшити груди та отримати бажану форму.

Також наша клініка пластичної хірургії у Кременчуці проводить операції зі зменшення грудей або корекції її форми. У нас можна підтягнути шкіру в цій галузі або зробити груди симетричними. Ці операції не лише дозволяють вирішити естетичні та психологічні проблеми, а й проводяться за медичними показаннями. Адже дуже часто через занадто великий розмір чи непропорційність грудей, у жінок болить спина та шия, з'являються порушення дихання, подразнення і навіть деформації хребта.

Мамопластика у Кременчуці полягає у видаленні частини тканин молочної залози, а також зайвих жирових відкладень та розтягнутої шкіри. Груди легшають і підтягуються, що значно позначається на поліпшенні якості життя жінки.

Також покращення зовнішнього вигляду грудей дає підтяжка. Хірург видаляє зайві тканини та зшиває краї розрізів, надаючи грудях більш підтягнуту форму. Так як імплантати не використовуються і техніка виконання маніпуляцій різна, на таку операцію, як підтяжка грудей, ціна відрізнятиметься від збільшення або маммопластики.

Окрім цього, пластика грудей у ​​Кременчуці дозволяє відкоригувати форму ареоли та сосків. Сучасна пластична хірургія в Україні також пропонує методи лікування гінекомастії – збільшення молочних залоз у чоловіків.

Показання до операції

Пластична хірургія грудей проводиться у таких випадках:

Залежно від вихідної проблеми та бажаного результату, вибирається вид операції. Якщо необхідно збільшення грудей, ціна в Україні залежатиме від методу проведення, виду імплантату та інших факторів. Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує зробити груди саме у вашому випадку, звертайтеся до нас і записуйтесь на консультацію. Зробити це можна онлайн, заповнивши заявку на зворотний дзвінок або за телефоном, вказаним у контактах.

Послуги хірургічного відділення «Арніка»

У «Арніку» працюють найкращі пластичні хірурги Кременчука, які мають усі необхідні знання для проведення пластики в Україні. Ми маємо власний стаціонар з усіма необхідними умовами для проведення операцій та комфортного відновлення після них. Пропонуємо такі послуги:

На таку операцію як пластик грудей ціна, в першу чергу, залежить від обраного виду. Щоб визначитися з методом лікування вашої проблеми, а також дізнатися на пластичну хірургію Кременчука ціни, дзвоніть нам або залишайте заявку і ми найближчим часом зв'яжемося з вами.


Перелік послуг, що надаються