САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Оперативне видалення утворень

Оперативне видалення утворень

Різні утворення на шкірі: папіломи, бородавки, родимки тощо. можуть псувати зовнішність людини та доставляти сильний психологічний дискомфорт. Більше того, деякі новоутворення можуть перероджуватися на злоякісні або розростатися до великих розмірів, заважаючи нормальному життю. У такому випадку проводиться хірургічне видалення новоутворень.

У клініці «Арніка» проводиться видалення родимок хірургічним шляхом у Кременчуці. Це найрадикальніший, але водночас ефективний метод позбавлення шкірних утворень. Наші лікарі працюють на сучасному обладнанні, що дозволяє зробити операцію з мінімальними розрізами та травмуванням шкіри.

Особливості цього методу

Видалення родимки хірургічним шляхом – це класична операція, яка проводиться за допомогою скальпеля і передбачає висічення уражених тканин та подальше зшивання рани. Цей спосіб використовується для видалення новоутворень, які мають великий розмір або поширені на велику ділянку шкіри. Також можливе видалення папіломи хірургічним шляхом, якщо новоутворення проникло в глибокі шари шкіри або є ризик, що воно набуде злоякісного характеру. Якщо новоутворення плоске, такий метод також буде кращим.

Коли працюють професіонали, наслідки видалення родимок хірургічним шляхом не будуть негативними. У нашій клініці є сучасне обладнання для проведення швидких та ефективних операцій, які забезпечують постійний результат.

Показання та протипоказання до хірургічного втручання

Залежно від того, який розмір, характер і структура утворення, вибирається, видалення родимок лазером чи хірургічно проводитиметься. Видалення родимок, бородавок та інших дефектів рекомендується за таких проявів:

Дуже важливо також вчасно видаляти утворення, які мають онкогенний ризик.

Такі операції не проводяться, якщо у пацієнта виявлено:

Під час індивідуальної консультації лікар може виявити й інші протипоказання, тому зустріч із лікарем та попереднє обстеження – обов'язкові.

Переваги методу

Видалення фіброми хірургічним шляхом або іншого виду пухлин – це перевірений часом спосіб, який має безліч переваг.

  1. Ризик рецидиву дорівнює нулю.
  2. Є можливість відправити посічені тканини на гістологічне дослідження.
  3. Операція проводиться досить швидко.
  4. Лікування проходить амбулаторно.
  5. Можна використовувати косметичні шви.

Видалення папілом хірургічним шляхом допомагає точно виявити, чи є патологічні процеси в новоутворенні та прилеглих до нього тканинах.

У хірургічному відділенні «Арніка» ця процедура проводиться під місцевою або загальною анестезією. Це залежатиме від того, де розташовано новоутворення, який його розмір та глибина. Лікар робить розрізи скальпелем та видаляє уражені тканини, після чого відправляє їх на гістологічне дослідження. Це обов'язково кожному за пацієнта. Далі на рану накладаються шви. У нашій клініці використовується якісна анестезія, яка дозволить вам легко перенести операцію.

Якщо вас цікавить видалення гемангіоми хірургічним шляхом, родимок чи бородавок – запишіться на консультацію до лікаря. На зустрічі хірург вислухає ваші побажання, вивчить проблему. Можливо, знадобиться додаткове обстеження, щоб вибрати найбільш підходящий метод лікування. Видалення бородавок хірургічним шляхом в «Арніку» - це безпечно та швидко.

Також у нашій клініці проводиться радіохвильова хірургія у Кременчуці та видалення лазером. Вибір методу залежатиме від особливостей утворення. На видалення родимки хірургічним шляхом ціна формується з усіх цих чинників: вид анестезії, розмір пухлини, її особливості. Щоб записатись на прийом, зателефонуйте нам за номером, вказаним на сайті, або скористайтесь формою зворотного зв'язку.


Перелік послуг, що надаються