САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Збільшення грудей (імплантанти)

Збільшення грудей (імплантанти)

На сьогоднішній день збільшення грудей або маммопластика – одна з найпопулярніших пластичних операцій. Це єдиний спосіб помітно збільшити груди та скоригувати її форму. Отримати 3 розміри грудей просто фізичними вправами, спрямованими на зміцнення грудних м'язів, неможливо.

Збільшення грудей у ​​Кременчуці можливе у нашому хірургічному відділенні «Арніка». Ми завжди враховуємо індивідуальні особливості організму пацієнтки, щоб підібрати оптимальні імпланти в груди та отримати бажаний результат.

Показання та протипоказання до маммопластики

Часто з маленьким розміром грудей чи некоректною формою пов'язані комплекси та психологічні проблеми, які суттєво знижують якість життя жінки. При мікромастії (недорозвиненості молочних залоз), асиметрії, опущенні грудей після вагітності та лактації, операція зі збільшення грудей – єдиний спосіб вирішення проблеми.

Але є низка захворювань, при яких збільшення грудей неможливе:

Варто розуміти, що форма грудей дуже залежить від особливостей грудної клітки, м'язів, кількості жиру в грудях, властивостей шкіри. Тому імплантанти груди можуть змінити лише певною мірою, незважаючи на широкі можливості пластичної хірургії. Жінка повинна розуміти, що з нульового зробити 4 розміри грудей буде досить проблематично, і це може спричинити ряд ускладнень.

Різновиди імплантів та їх встановлення

Силіконові імпланти дозволяють швидко зробити груди бажаного розміру. Груди першого розміру можна збільшити за допомогою імплантів потрібного об'єму та отримати 2 розміри грудей або 3 розміри грудей – за бажанням пацієнтки та відповідно до її індивідуальних особливостей.

Тільки якщо використовується якісний силікон груди набудуть потрібної форми і розміру і надовго збереже красу. Тому на імплантанти ціна не може бути низькою. Вартість грудних імплантів в Україні залежатиме від їх виду та виробника.

У хірургічному відділенні «Арніка» застосовують лише високоякісні імпланти від відомих виробників, які зарекомендували себе на ринку. Залежно від бажаної мети, збільшити груди в Кременчуці можна різними за формою, наповненням та характеристиками ендопротезами. Ціни на імпланти формуються, виходячи з цього.

Форма буває:

Щоб суттєво збільшити груди імпланти круглої форми підходять найкраще, з їх застосуванням легко отримати груди 5 розмірів. Якщо пластика грудей у ​​Кременчуці проводиться з використанням краплеподібних імплантатів, то груди набувають природної форми. Ергономічні силіконові протези мають круглу основу, але залежно від положення тіла змінюють форму, завдяки цьому виглядають максимально натурально. Вартість імплантів грудних такого типу буде вищою за інші.

Існує кілька способів розміщення імплантів:

Також є кілька видів доступу для встановлення імпланту: через розріз навколо ареоли, через розріз під грудьми та трансаксиллярний доступ. На операцію пластику грудей ціна формуватиметься відповідно до цих факторів.

На збільшення грудей ціна обговорюється за особистої консультації, оскільки хірургу потрібно розуміти, який обсяг робіт проводитиметься. Мамопластика у Кременчуці проводиться під загальним наркозом та займає близько 2 годин. Після цього пацієнтці потрібно перебувати у стаціонарі під наглядом.

Послуги «Арніки»

Щоб якісно збільшити груди в Україні ціна має бути не нижчою від ринкової. Ми пропонуємо доступні ціни та висококласний сервіс. У хірургічному відділенні «Арніка» на операцію зі збільшення грудей ціна формується з багатьох факторів, які обговорюються на особистій консультації. Тому записуйтесь до нас – ми приймемо вас у зручний час.

Операція проводиться з використанням найновішого обладнання та сучасних методик. Наші хірурги регулярно підвищують кваліфікацію та мають великий досвід роботи. У відділенні ви зможете у комфортних умовах відновитися після операції та постійно бути на зв'язку з вашим лікарем.

На збільшення грудей у ​​Кременчуці ціна не може бути низькою, оскільки це складна операція, яка потребує ретельної підготовки та професійних знань. Якщо вас цікавить дана послуга, а також ціна грудних імплантів – записуйтесь до нас онлайн або за телефоном, вказаним на сайті.


Перелік послуг, що надаються