САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Корекція рубців

Корекція рубців

Коли на шкірі з'являються ушкодження, у процесі їх загоєння можуть виникати рубці та шрами. Це відбувається через те, що пошкоджені еластинові волокна заміщаються фіброзними, внаслідок чого шкірний покрив так і не набуває первісного вигляду.

Шрами на обличчі, де шкіра нижча і тонша, можуть виникати навіть при незначному впливі. Наприклад, шрами від вітрянки, рубці на обличчі з'являються після різних порізів, може з'явитися навіть шрам від прища.

Очень часта ситуація - рубці від опіків, шрам після кесарева чи інших операцій. Самостійно, якщо такий слід уже з'явився, шкіра не може впоратися з ним. Тому використовуються спеціальні технології, які забезпечують лікування шрамів.

Видалення рубців у Кременчуці проводять у нашому хірургічному відділенні «Арніка». Видалення шрамів та рубців у нашій клініці проводитиметься різними методами, залежно від ступеня проблеми.

Бачи корекції

У нас можна зробити хірургічне або лазерне видалення шрамів у Кременчуці та рубців. Методи спрямовані на розгладження поверхні рубця, щоб зробити його менш помітним на поверхні шкіри.

Повністю прибрати рубцеву тканину неможливо. Вибір способу видалення рубця або шраму залежить від його локалізації, розміру та особистого бажання пацієнта.

Видалення шрамів лазером проводитиметься курсом. Кількість процедур залежить від того, наскільки глибоке ураження та від його розміру.

Результат: більш рівна поверхня шкіри, природний колір, підвищення пружності. Верхні кулі шкіри обробляються, і в цих місцях починається вироблення колагену та еластину та шкіра «заліковує» місце, де був дефект. Таким методом добре забираються шрами після вітрянки, акне та інших проблем. Але серйозний рубець після операції навіть курс процедур не прибере. На лазерне видалення шрамів вартість залежить від тривалості курсу та площі ураженої ділянки.

Хірургічне видалення рубців та шрамів – більш серйозне втручання. Хірург скальпелем січе рубець і зшиває косметичним швом рану. Якщо необхідно видалення рубців після операції (наприклад, коли залишається шрам після кесарева) та ділянка велика, то застосовується аутотрансплантація – здорова ділянка шкіри пацієнта перекриває місце, де був рубець.

Дуже важливо з'ясувати, як довго існує рубець, через що він з'явився, і чи торкнулися тканини інших органів при його утворенні. У клініці «Арніка» проводять ефективне видалення келоїдних рубців та інших видів за сучасними методиками, що гарантує результат! На лазерне видалення шрамів ціна відрізняється від хірургічного методу. Щоб дізнатися, яка буде на видалення рубців ціна у вашому випадку – запишитесь на консультацію.

Показання до корекції

Шрами та рубці, що знаходяться на відкритих ділянках, доставляють людині дискомфорт та сміття, що позначається на психологічному стані. Але крім того, великі рубці можуть мешати іншим органам та частинам тіла нормально функціонувати. Лазерне шліфування шрамів – більш щадний метод лікування та застосовується при невеликих ушкодженнях. А ось хірургічне втручання потребує таких показань:

Якщо у вас залишився слід після хірургічного втручання, шрам від вітрянки чи будь-який інший дефект, який заважає вам – зверніться до наших пластичних хірургів. У хірургічному відділенні «Арніка» працюють досвідчені професіонали, які поважно вивчатимуть проблему, перш ніж її вирішувати! За рахунок індивідуального підходу та використання сучасних методів корекції нам вдається досягати відмінних результатів. І видалення рубців лазером, і хірургічна корекція не можуть дати миттєвого ефекту, але при правильному підході за кілька місяців можна досягти задовільних показників.

Щоб дізнатися про ціну видалення шрамів – запишитися до нас на індивідуальну зустріч із хірургом. Ми знайдемо вирішення вашої проблеми!


Перелік послуг, що надаються