САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Плазмоліфтінг

Плазмоліфтінг

Плазмоліфтинг – популярна та ефективна ін'єкційна методика омолодження. Відома також як терапія PRP. PRP – це абревіатура "platelet-rich plasma", що означає "плазма збагачена тромбоцитами". За цією методикою використовують власну плазму пацієнта.

Тромбоцити сприяють прискореному оновленню клітин, виробленню колагену та еластину. Завдяки цим процесам відбувається швидка регенерація шкіри та омолодження, пошкоджені тканини відновлюються – помітно покращується зовнішній вигляд та здоров'я пацієнта налагоджується.

Переваги методики

Завдяки результатам, які дає процедура, популярний не лише плазмоліфтинг для обличчя та шиї. Пацієнтам з проблемами волосяного покриву, зокрема облисінням, показаний плазмоліфтинг шкіри голови. Також допомагає плазмоліфтинг від прищів та інших проблем шкіри, застосовується для лікування нігтьової пластини.

PRP терапія є альтернативою пластичної хірургії, оскільки дозволяє малоінвазивними методами позбутися проблем зі шкірою.

Основна перевага методики – безпека. Матеріал, який вводиться у проблемні місця пацієнта ін'єкційно, повністю сумісний із його організмом. Використовується власна плазма пацієнта, отже конфлікт імунітетів відсутня. Не існує ризику виникнення алергічних реакцій, побічних ефектів.

Цей спосіб омолодження підходить як жінкам, так і чоловікам.

Показання до процедури

До плазмотерапії вдаються за таких проблем:

Популярний плазмоліфтинг від випадання волосся у представників обох статей. Процедуру часто поєднують з іншими методиками, наприклад, ін'єкціями ботоксу, контурною пластикою тощо.

Особливості процедури

Незважаючи на безпеку, ефективність та переваги процедури, перед її проведенням пацієнт повинен пройти обстеження та проконсультуватися з фахівцем. При незадовільному стані здоров'я кров може бути неякісною і плазма перестає бути корисною.

Підготовка до плазмоліфтингу

Консультація зі спеціалістом – перший етап. Зазвичай призначають здати клінічний та біохімічний аналіз крові, аналіз на онкомаркери та інфекційні захворювання. Також лікар збирає анамнез. Це необхідно для того, щоб унеможливити протипоказання. Процедура не проводиться, якщо у пацієнта виявлено:

Якщо протипоказань немає, то процедура плазмоліфтингу може бути проведена. За кілька днів до цього необхідно виключити прийом алкоголю та антикоагулянтів. За два тижні не рекомендується приймати сонячні ванни.

Проведення процедури

Плазмотерапія обличчя починається з очищення шкіри: демакіяж, очищення спеціальними засобами. Нанесення анестетика за власним бажанням пацієнта. Проводиться забір крові з вени. Вона міститься в центрифугу, в якій відбувається відокремлення тромбоцитів від еритроцитів. Свіжа плазма набирається в тонкий шприц для косметичних процедур та вводиться у проблемні ділянки. Загалом цей процес не займає понад 30 хвилин.

Після цього лікар наносить спеціальний засіб, який знімає дискомфорт, загоює та заспокоює шкіру. У місцях проколів можуть виникати почервоніння, що сходять за добу.

Відновлення

Лікар дає індивідуальний план відновлення та догляду за шкірою в період після процедури. Його необхідно дотримуватись для досягнення найкращого ефекту. Зазвичай рекомендується:

Залежно від індивідуальних особливостей організму, лікар може призначити інші обмеження.

Тривалість курсу

Плазмотерапія для обличчя проводиться курсом. Рекомендується зробити не менше 2-6 процедур раз на 4-6 тижнів. Залежно від типу шкіри, її потреб, складності та характеру проблеми, кількість сеансів та інтервал між ними може змінюватися. Від цього залежатиме ціна плазмотерапії. Дізнатися такі подробиці можна лише після особистої консультації.

Результати

Пацієнти відзначають низку покращень після курсу:

 1. Шкіра омолоджується.
 2. Зникають мімічні зморшки.
 3. Шкіра стає більш пружною та увлаподружній.
 4. Покращується колір обличчя.
 5. Знімається набряклість та пігментація.
 6. Відбувається порятунок від акне.
 7. Зменшуються або усуваються постакне.
 8. Налагоджується робота сальних залоз.

Таким чином уповільнюються внутрішні процеси старіння, що робить вікові зміни менш вираженими.

Якщо проводиться плазмоліфтинг для волосся:

 1. Випадання припиняється.
 2. Відбувається зростання нового волосся.
 3. Волосся стає блискучим, перестає сіктися і ламатися, стає еластичним.
 4. Усувається себорея.
 5. Пригнічується розмноження грибків та бактерій на шкірі голови.

Волосяні цибулини отримують достатньо харчування, стають міцнішими.

Плазмоліфтинг: ціна в Полтавській області

Фіксованою є ціна плазми за 1 пробірку. Але в кожному окремому випадку необхідно враховувати низку інших факторів: скільки матеріалу буде потрібно, який характер проблеми, який обсяг роботи необхідний для отримання результатів, і, звичайно, тривалість курсу.

Якщо вас цікавить плазмоліфтинг, клініка «Арніка» готова запропонувати свої послуги. У нас працюю кваліфіковані спеціалісти з багатим досвідом. Ми надаємо найновішу техніку для високої якості нашого сервісу. Гарантуємо комфорт, уважне ставлення персоналу та задовільний ефект!

Плазмоліфтинг в Україні сьогодні – оптимальний метод омолодження без хірургічного втручання. Щоб дізнатися вартість PRP терапії (плазмоліфтингу) у Полтаві та області, запишіться на прийом до лікаря-косметолога. Зробити це можна на нашому сайті, або зателефонувавши.


Перелік послуг, що надаються