САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Хірургія варикозної хвороби

Лікування варикозу хірургічним шляхом – це найрадикальніший метод, який залишається досить затребуваним, адже не завжди варикозна хвороба піддається консервативному лікуванню. До операції вдаються вже на пізніх стадіях захворювання, що відбувається через пізнє звернення до лікарів. Часто хірургічне лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок поєднується з іншими методами задля досягнення потрібних результатів.

Лікування варикозу у Кременчуці проводиться у хірургічному відділенні «Арніка». У нас працюють досвідчені лікарі-флебологи, які знайдуть індивідуальний підхід до вирішення вашої проблеми. У нашій клініці є всі необхідні інструменти для таких операцій, а також комфортні умови стаціонару, де ви зможете відновитися після втручання.

Показання до оперативного лікування

Операція на варикоз проводиться за таких проблем:

Сучасне оперативне лікування від варикозу – безпечне та малотравматичне, але все залежить від ступеня проблеми. Після операції пацієнту потрібно носити спеціальну компресійну білизну, а для кращого відновлення використовуються спеціальні препарати. Незважаючи на безпеку операції, таке лікування варикозного розширення вен на ногах таки досить радикальне, тому слід звертатися лише до перевірених професіоналів. Якщо вам потрібно вилікувати варикоз у Кременчуці – звертайтесь до фахівців хірургічного відділення «Арніки».

Види операцій

При діагнозі варикоз лікування потребує правильної оцінки проблеми. Часто застосовується традиційна операція флебектомії, при якій уражені підшкірні вени видаляються шляхом розрізів на шкірі. Таке лікування варикозної хвороби перевірено часом та показує добрі результати. Після операції кровотік перерозподіляється, і стан пацієнта стабільно покращується.

Також хірургічне лікування варикозу передбачає усунення недостатності перфорантних вен, які забезпечують поєднання поверхневих вен з глибокими. Більшість пацієнтів з варикозом спостерігається така патологія. Це спричиняє трофічні порушення, що на перших етапах проявляється підвищеною пігментацією шкіри, утворенням ущільнень підшкірно-жирової клітковини та іншими проблемами. Зрештою, можливі глибокі виразково-некротичні дефекти, тому необхідно вчасно скоригувати стан пацієнта.

Сучасні малоінвазивні методики дозволяють зробити лікування варикозу вен максимально малотравматичним та ефективним. Ендовінозна лазерна коагуляція вен (ЕВЛК) – одна з найпопулярніших методик. Хвороби вен лікування у такий спосіб дозволяє усунути на 100%. Після ЕВЛК не залишається шрамів, мінімальні ризики ускладнень, рецидивів та ушкоджень нервів та судин. Таке лікування варикозу вен на ногах проводиться амбулаторно, тоді як при інших операціях потрібне спостереження у стаціонарі.

При діагнозі варикоз ніг лікування методом ЕВЛК відбувається так:

  1. Лазер вводиться через невеликий прокол у уражену вену.
  2. Відбувається лазерна коагуляція.
  3. Лазер повільно видаляється з вени, і вона склеюється.
  4. Через деякий час склеєна ділянка вени замінюється фіброзною тканиною і розсмоктується.

Якщо вам поставили діагноз варикозне розширення вен нижніх кінцівок, лікування таким методом буде кращим. Але все дуже залежить від індивідуальних особливостей організму та стадії захворювання.

У будь-якому разі перед операцією необхідно, щоб хірург з вен (флеболог) провів огляд та діагностику пацієнта. Щоб розуміти, яке при варикозі вен лікування вибрати, необхідно оцінити перебіг захворювання. На лікування варикозу вартість залежатиме від обсягу робіт та обраного методу оперування. Варикоз вен на ногах лікуванню хірургічними методами добре піддається, і пацієнт незабаром після втручання повертається до нормального життя.

Якщо хочете зрозуміти, яке при варикозному розширенні вен лікування операцією підійде саме вам – звертайтесь до наших спеціалістів. У хірургічному відділенні «Арніка» можна пройти обстеження та проконсультуватися з лікарем. Після цього буде обрано оптимальне лікування венозної хвороби ніг. Зв'язатися з нами можна за телефоном, вказаним у контактах, або заповнивши заявку на зворотній дзвінок на нашому сайті.


Перелік послуг, що надаються