САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Пластика пупка (умбілікопластика)

Пластика пупка (умбілікопластика)

Сучасні пластичні операції дозволяють вирішувати будь-які косметичні дефекти. Умбілікопластика - це пластика пупка. Вона проводиться для усунення найрізноманітніших проблем у галузі пупкового кільця. Можливостей сучасних хірургів достатньо, щоб вирішувати як набуті, так і вроджені дефекти.

Ця операція проводиться не тільки при косметичних недоліках, але і при пупкових грижах, а в деяких випадках вона проводиться спільно з абдомінопластикою – пластикою живота, щоб результат вийшов естетичним.

Коли вдаються до пластики пупка?

Операція ефективна при таких дефектах:

Слід зазначити, що форма пупка індивідуальна і не залежить від спадковості, тому види пупків дуже різноманітні. У більшості випадків, його зовнішній вигляд формується під впливом того, як його доглядали після народження дитини і як була перерізана пуповина. Деформації можуть виникати як через це, так і через різні травми. Наприклад, невдалий пірсинг пупка чи після пологів у жінки. Також часто пупок змінює форму через коливання ваги та пупкову грижу.

У більшості випадків це лише естетичні проблеми, проте якщо пупок сильно випирає або навпаки глибоко розташований, це може призводити до незручностей та заважати нормальному життю.

Техніки проведення операції

Існує кілька технік проведення умбілікопластики. Кожна з них призначена для максимально ефективного вирішення конкретної проблеми.

Якщо пупкове кільце надто опукле, то хірург робить круговий розріз і висікає зайві тканини, а потім формує потрібну форму та глибину. Щоб змінити поздовжню чи поперечну форму пупка, робиться напівкруглий розріз. При усуненні пупкової грижі спочатку хірург вправляє її і зміцнює стінки черевної порожнини, а потім коригує зовнішній вигляд пупкового кільця. У ситуаціях, коли людина пупок відсутня, проводиться його реконструкція. Для цього використовуються власні тканини пацієнта.

Всі розрізи робляться всередині пупкової лійки. Це дозволяє зробити операційні рубці непомітними. Як правило, під час операції використовується місцева анестезія, але якщо умбілікопластика проводиться спільно з абдомінопластикою або ліпосакцією, пацієнту вводиться загальний наркоз.

Проведення операції в хірургічному відділенні «Арніка»

Якщо вам не подобається, як виглядає пупок після пологів, сильного схуднення, або через травму він набув неправильної форми – можете звернутися до нашого медичного центру за консультацією. Наш хірург огляне вас та оцінить проблему, а також запропонує варіанти її вирішення. У більшості випадків операція проходить досить швидко і не несе ризиків для пацієнта, але все залежить від індивідуальних особливостей організму.

У нас є все необхідне обладнання для доопераційного обстеження та якісного проведення операції. В «Арніку» ви зможете виправити пуп після пологів, скоригувати шкіру навколо пупкового кільця, завдяки чому отримаєте гарний результат. Операція допомагає також видалити розтяжки навколо пупка за рахунок висічення зайвих тканин.

Після проведених у нас маніпуляцій потрібно носити спеціальну пов'язку і дотримуватися всіх приписів лікаря. Через 1-2 місяці вже можна буде оцінити результат, за цей час усі побічні ефекти (набряки, місця розрізів) остаточно зникнуть.

Щоб записатися до нас на прийом та дізнатися вартість операції, зв'яжіться з нами онлайн або зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.


Перелік послуг, що надаються