САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Корекція форми, асиметрії грудей

Корекція форми, асиметрії грудей

Види грудей бувають настільки різними, що іноді дуже складно сказати, де норма, а де патологія. Здебільшого все залежить від відчуттів жінки, влаштовує її зовнішній вигляд молочних залоз чи ні. Асиметрія грудей зустрічається дуже часто, ні для кого не секрет, що дві половини тіла людини не симетричні. Просто в деяких жінок це яскравіше виражено, в інших – менше. Здебільшого це не заважає іншим органам працювати, проте завдає жінці великого дискомфорту, з'являються комплекси, депресія.

Коли груди маленькі, то єдиний варіант її збільшити – пластична операція зі збільшення грудей. Якщо йдеться про асиметрію, то необхідна корекція молочних залоз. Ця операція дозволяє прибрати велику різницю у формі, об'ємі чи розмірі грудей. Інших шляхів вирішити таку проблему просто не існує.

Методи корекції

Асиметрія молочних залоз вирішується одним із цих способів:

  1. Збільшення однієї молочної залози із застосуванням протеза або заповненням.
  2. Пластична операція зі зменшення грудей.
  3. Підтяжка грудей.

Вигляд втручання вибирається залежно від вихідної форми та причин, з яких виникла асиметрія грудних залоз.

Часто асиметрія молочної залози з'являється через гіпоплазію або гіпермастію (недорозвиненість або гіпертрофія), при таких патологіях як гігантомастія, різні деформації грудної клітки, зміни після лактації. Може виникнути асиметрія після маммопластики, проведеної непрофесійно. Крім цього, зміна форми зустрічається і при гормональних порушеннях, а також через пухлини. Перш ніж проводитиметься пластика молочної залози, пацієнтці потрібне обстеження, яке покаже, через що виникла така проблема.

Які проблеми вирішить пластика молочних залоз?

Корекція форми грудей дозволяє позбутися таких естетичних недоліків:

Груди до і після пластики істотно відрізняється, вони набувають потрібної форми і розташування, різниця у зовнішньому вигляді стає практично непомітною. Підтяжка та збільшення грудей може проводитися як із застосуванням імплантатів, так і без них, все залежить від показань та бажання пацієнтки. На таку операцію як імплантація грудей ціна буде вищою, а якщо просто підтягнути груди ціна буде зовсім іншою. Тому якщо вас цікавить вартість пластики грудей – записуйтесь до нас на прийом.

Як відбувається операція?

Незалежно від того, яким шляхом вирішили виправляти форму грудей, операція проводиться під загальним наркозом. Пластика грудних залоз потребує перебування пацієнта у стаціонарі, тому якийсь час після втручання жінці потрібно бути у відділенні клініки під наглядом лікаря.

Для того, щоб відновлення пройшло максимально правильно та комфортно, передбачено носіння спеціальної білизни, а також обмеження у фізичній активності. Остаточний результат стане зрозумілим вже через 2-3 місяці після операції.

На підтяжку грудей ціна в Україні відрізняється залежно від професіоналізму хірурга та рівня клініки. У хірургічному відділенні «Арніка» працюють досвідчені хірурги, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. З якою б проблемою ви не прийшли до нас, ми знайдемо спосіб її вирішити та отримати найкращі результати! Тому на підтяжку грудей ціна у Кременчуці не може бути низькою.

Пластична операція грудей – це складна операція, яка вимагає від лікаря чіткого розуміння, який розмір та форма будуть у грудях після корекції. Тому ціна пластики молочних залоз формується з кількох факторів: ступінь асиметрії, складність втручання. На підтяжку грудей без імплантів ціна в Кременчуці буде одна, відповідно на силіконові груди ціна буде вищою. Необхідно проконсультуватися з хірургом, щоб розробити план лікування та зрозуміти, яка на корекцію грудей ціна у Кременчуці буде у вашому випадку.

Щоб записатися до нас на прийом, телефонуйте за номером, вказаним на сайті, або звертайтесь до нас онлайн. На особистій консультації хірург зможе ознайомитись з вашою проблемою, визначить, який метод корекції підходить саме вам, а також покаже, як виглядає підтяжка грудей до та після. Ми готові прийняти вас у будь-який зручний час.


Перелік послуг, що надаються