САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Видалення венозних сіток (склеротерапія)

Видалення венозних сіток (склеротерапія)

Венозна сітка на ногах – неприємне явище, яке турбує багатьох жінок та чоловіків. Найчастіше вона локалізується на стегнах, ликах та кісточках. Це скупчення тонких вен та судин, які знаходяться близько до шкіри та просвічуються. Як правило, вони не впливають на здоров'я, але є косметичною проблемою. Склеротерапія вен - це процедура, яка застосовується для видалення сіточки на ногах. Метод безопераційний та нетравматичний, але відрізняється високою ефективністю.

У хірургічному відділенні «Арніка» проводять сіточки на ногах лікування за допомогою цього методу. На склеротерапію у Кременчуці ціна залежатиме від обраного препарату та обсягу роботи. Щоб дізнатися докладніше про процедуру, а також яка на склеротерапію вартість буде у вашому випадку, записуйтесь до нас на прийом.

Як відбувається процедура?

Склеротерапія вен нижніх кінцівок – ін'єкційний метод, який полягає у введенні спеціального медичного розчину точково до проблемних судин. Для цього використовуються ультратонкі голки. Процедура проводиться лише лікарем-флебологом.

Медичний розчин - склерозант, склеює стінки судини, і кров у нього не надходить. Нефункціональна вена з часом розсмоктується. Зазвичай капілярна сітка на ногах видаляється за одну процедуру, але при сильно вираженому та поширеному дефекті роблять повторну склеротерапію. Між процедурами має відбутися не менше місяця.

Проведення процедури складається з наступних етапів:

  1. Обробка поверхні шкіри антисептиком.
  2. Введення склерозуючої речовини в кожну посудину.
  3. Залежно від кількості уражених ділянок це все займає від 5 хвилин до півгодини.
  4. Після ін'єкцій на оброблену ділянку накладається тампон, одягається компресійна панчоха.
  5. Пацієнт повинен ходити пішки, при цьому не навантажуючи себе.

Капілярна сітка на обличчі цим методом не видаляється! Склеротерапія судин застосовується лише для усунення дефектів на тілі.

Найчастіше до неї вдаються жінки середнього віку, але за наявності показань процедура проводиться і молодшим пацієнткам. Також вона підходить і чоловікам, які страждають на цю проблему.

Результати після склеротерапії

Склеротерапія нижніх кінцівок дозволяє позбавитися таких проблем:

Якщо вас цікавить видалення судинної сітки на обличчі, потрібна інша процедура. Зв'яжіться з нами, або залиште форму на зворотній дзвінок, і ми запропонуємо оптимальне вирішення вашої проблеми.

Результат видно відразу після процедури: сітка на ногах стає не такою помітною. Для повного зникнення потрібно більше часу, поки судини не розсмоктуються. Це може зайняти від двох тижнів до кількох місяців, що дуже індивідуально. Ризик рецидиву мінімальний.

На таку процедуру як склеротерапія ціна в Кременчуці залежить насамперед від обсягу робіт.

Протипоказання

Якщо не врахувати ці протипоказання, то можуть виникнути неприємні після склеротерапії наслідки:

Під час індивідуальної консультації можуть бути виявлені й інші протипоказання. Саме тому склеротерапія у Кременчуці у хірургічному відділенні «Арніка» проводиться лише після особистої зустрічі з лікарем.

Щоб дізнатися про склеротерапію вен ціну, а також проконсультуватися з флебологом, записуйтесь до нас на прийом. У нашій клініці «Арніка» працюють досвідчені лікарі, які мають високу кваліфікацію у сфері усунення косметичних та медичних проблем із судинами. Сучасне обладнання та новітні методики дозволяють проводити процедури з мінімальною травматичністю. Для зв'язку з нами скористайтесь спеціальною формою на сайті або телефоном, вказаним у контактах.


Перелік послуг, що надаються