САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Видалення грудочок Біша

Видалення грудочок Біша

У рамках пластичної хірургії обличчя проводиться така операція як видалення грудок Біша. Грудки Біша - це невеликі підшкірні жирові капсули. Вони знаходяться між жувальними м'язами і присутні у всіх. Їх розмір та вираженість обумовлені індивідуальними особливостями організму.

Якщо вас цікавить корекція цієї зони, ви можете записатися до нас на прийом і зробити видалення грудок Біша. Це пластична операція, яка проходить досить швидко та легко. На індивідуальній консультації з лікарем хірургічного відділення «Арніка» ви обговорите проблему та оберете шлях її вирішення. На видалення грудок Біша ціна у Кременчуці обговорюється індивідуально.

Показання та протипоказання до операції

Кімочки Біша особливо помітні у дитячому віці – вони захищають тканини обличчя від механічних пошкоджень, а також виконують функцію підтримки для жувальних та смоктальних рухів. Коли людина дорослішає, вони перестають виконувати свої завдання та зменшуються у розмірі.

Однак вікові зміни іноді роблять мішок Біша дуже помітним, що завдає дискомфорту людині. Вони мають досить щільну структуру, яка не змінюється при схудненні та інших заходах, але з віком може провисати та «ламати» овал обличчя. Фізично це безпечно, тому головна мета операції – вирішення саме естетичної проблеми.

На грудки Біша операція проводиться у таких випадках:

Пластика щік дозволяє швидко повернути особу колишню форму і робить зовнішній вигляд молодшим та свіжішим.

Коли не можна проводити видалення жирової грудки Біша:

Під час консультації та попереднього обстеження можуть бути виявлені й інші протипоказання.

Проведення пластики

Видалення Біша – операція, яка не займає багато часу. У середньому вона проводиться за 30 хвилин – 1:00. Достатньо місцевої анестезії. Хірург робить розрізи із внутрішньої сторони щік. Їх довжина зазвичай не перевищує 1 см. Потім він січуть капсулу і зашиває слизову. Використання швів, що саморозсмоктуються, полегшує післяопераційний період.

Пластика проводиться за один день, пацієнту не потрібно залишатися в стаціонарі. Реабілітація передбачає використання спеціальних ополіскувачів для ротової порожнини, а також дотримання певних правил прийому їжі. Також не рекомендується активно використовувати м'язи обличчя багато сміятися, розмовляти. Набряк сходить в середньому за 1 тиждень, так що незабаром після операції ви можете оцінити результат.

Видалити грудки Біша у Кременчуці можна у хірургічному відділенні «Арніка». У нас працюють досвідчені пластичні хірурги, які зроблять операцію на найвищому рівні. Ми працюємо офіційно та ведемо пацієнта від його звернення до клініки до виписки, а також даємо рекомендації на період відновлення.

Якщо ви хочете позбавитися обсягу на щоках, але не знаєте грудки Біша як прибрати – записуйтесь до нас на прийом. На сьогоднішній день пластика обличчя – єдиний ефективний метод. Основні переваги операції у нас:

На таку процедуру, як пластика щік, ціна буде відома на консультації. Тільки при особистому огляді хірург зможе скласти план виправлення дефекту та оцінити вартість операції. Щоб записатися до нас на прийом - зверніться до нас онлайн або за телефоном, вказаним на сайті, і ми призначимо зручний час зустрічі!


Перелік послуг, що надаються